1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. Wanna Archimedesa (Teatr Capitol) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - Wanna Archimedesa (Teatr Capitol) - bilety

Wanna Archimedesa (Teatr Capitol) - bilety

szukaj w artykułach:
ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2020-05-31, godz. 11:00
Miasto: WARSZAWA
Miejsce: Teatr Capitol
Adres: Marszałkowska 11500-112 WARSZAWA,
Opis wydarzenia

Mądry i zabawny Profesor Rozumny (w tej roli Krzysztof Tyniec) przedstawia swoim uczniom przełomowe zdobycze cywilizacji. Dzięki niemu, dzieci poznają dokonania Newtoona, Einsteina oraz odkrycia Krzysztofa Kolumba. Dlatego nie waha się nurkować w WANNIE, aby poznać prawo ARCHIMEDESA i stwierdzić, że może przepłynąć przez ocean na pokładzie słynnej SANTA MARII, aby razem z Krzysztofem Kolumbem odkryć Amerykę, poddać się silnemu przyciąganiu ziemskiemu CIOTKI GRAWITACJI, ulec czarowi CHIŃSKICH CIENI, spotkać z DUCHAMI i dowiedzieć się wreszcie KTO WYMYŚLIŁ KOŁO. Szykuje się zabawna lekcja, w jakiej każdy chciałby uczestniczyć. O takiej szkole marzą dzieci i dorośli! Wszystko to dzieje się w klasie – laboratorium pełnym tajemniczych sprzętów do przeprowadzenia wielu eksperymentów i doświadczeń naukowych, gdzie centralne miejsce zajmuje tytułowa WANNA ARCHIMEDESA.
Wiek: 6-12 lat.

Scenariusz i reżyseria Krzysztof Jaślar
Muzyka Krystyna Kwiatkowska
Scenografia Joanna Kuś
Kostiumy Bożena Ślaga
Choreografia Inga Pilchowska
Tancerze: Joanna Ziemczyk / Karolina Banaszek, Anna Reisch / Róża Grochowska, Patryk Gładyś, Paweł Irmiński.
Spektakl gościnnie wystawiany w Teatrze Capitol.
Szczegóły wydarzenia »
Szanowni Państwo, Drodzy Widzowie!

W związku z trwającą w naszym kraju epidemią zawieszenie działalności instytucji kultury zostało wydłużone. Dlatego też informujemy Państwa, że spektakle Teatru Capitol w terminach od 1 do 31 maja włącznie, zostają przeniesione na nowe, bezpieczne terminy.

Wszystkie zarezerwowane i zakupione bilety zachowują ważność. Teatr Capitol oferuje dowolnie wybrane przez Państwa i dostępne terminy, w których można odwiedzić nasz teatr. Na stronie internetowej teatru jest dostępny repertuar do końca 2020 roku.

Dokładamy wszelkich starań, by jak najszybciej skontaktować się ze wszystkimi Widzami, którzy zakupili bądź zarezerwowali bilety na spektakle we wskazanym okresie.


Bilet wstępu: 52.00 PLN Bilety niedostępnekategoria: Bilety na koncerty
Warszawa

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl