1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. Wakacje z Czesławem (Kino Żeglarz) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - Wakacje z Czesławem (Kino Żeglarz) - bilety

Wakacje z Czesławem (Kino Żeglarz) - bilety

szukaj w artykułach:
Ceny biletów od: 45 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2020-07-22, godz. 20:00:00
Artysta: Muzyczny Stand-up Czesława Mozila
Miasto: Jastarnia
Miejsce: Kino Żeglarz
Adres: Portowa 10,
(GPS: 54.699875, 18.676083)
Kategoria: standup

Opis wydarzenia

Muzyczny Stand-up Czesława Mozila to połączenie monodramu, stand-upu i koncertu jednego z najpopularniejszych współczesnych artystów - Czesława Mozila. Czy bycie alternatywnym artystą daje popularność wśród dresiarzy? Polska widziana z perspektywy podwójnego emigranta, żyjącego między Danią a Polską, kochającego absurdy obu tych krajów i patrzącego na wszystko z humorem. Historie z życia, opowiedziane za pomocą największych hitów Czesława.


Zakupione bilety upoważniają do zajęcia miejsca siedzącego, które będzie wskazane przez obsługę przy zachowaniu obowiązujących norm sanitarnych. Uwaga, ilość miejsc ograniczona!

Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl


Szczegóły wydarzenia »

Muzyczny Stand-up Czesława Mozila Czesław Mozil

Przewrotna, słodko-gorzka i bardzo zabawna opowieść o patriotyzmie, emigracji i ojczyźnie, a także o codziennym życiu popularnego artysty. Co to znaczy odnieść sukces w Polsce? Jak siedzieć na ławce rezerwowych, a i tak strzelać gole? Czy bycie alternatywnym artystą daje popularność wśród dresiarzy? To połączenie monodramu, stand-upu i koncertu jednego z najpopularniejszych współczesnych artystów - Czesława Mozila. Polska widziana z perspektywy podwójnego emigranta, żyjącego między Danią a Polską, kochającego absurdy obu tych krajów i patrzącego na wszystko z humorem. Historie z życia, opowiedziane za pomocą największych hitów Czesława. Śpiewane. Śmieszne. Wzruszające. Niezwykle aktualne. Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl

Wszystkie koncerty artysty: Muzyczny Stand-up Czesława Mozila »

Lokalizacja


Wczytuję mapę...kategoria: Bilety na koncerty
Jastarnia

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl