1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. Sławek Uniatowski - The best of Zaucha, Wodecki, Sinatra (Teatr Muzyczny Roma) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - Sławek Uniatowski - The best of Zaucha, Wodecki, Sinatra (Teatr Muzyczny Roma) - bilety

Sławek Uniatowski - The best of Zaucha, Wodecki, Sinatra (Teatr Muzyczny Roma) - bilety

szukaj w artykułach:
ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2020-02-10, godz. 20:00
Miasto: WARSZAWA
Miejsce: Teatr Muzyczny Roma
Adres: Nowogrodzka 4900-695 WARSZAWA,
Opis wydarzenia

The Best of to wyjątkowy projekt, podczas którego usłyszymy zarówno autorskie utwory Sławka Uniatowskiego jak i niekonwencjonalne aranżacje piosenek jego największych idoli: Zbigniewa Wodeckiego, Andrzeja Zauchy i Franka Sinatry.

Sławek Uniatowski - wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista. Swoją muzyczną przygodę zaczął już w wieku pięciu lat, rozpoczynając grę na instrumentach klawiszowych. Jako nastolatek zaczął komponować i pisać teksty piosenek. Wiosną 2005 r. zajął drugie miejsce w czwartym sezonie talent show „Idol" w telewizji Polsat. 20 kwietnia 2018 r. ukazał się jego debiutancki album „Metamorphosis", który w czerwcu 2019 r. pokrył się złotem. Płyta jest zbiorem 13 kompozycji Sławka Uniatowskiego, do których teksty napisał sam artysta oraz zaproszeni zostali do współpracy: Tomasz Organek, Janusz Onufrowicz oraz Michał Zabłocki.

Uniatowski jako jedyny polski wokalista miał przyjemność wystąpić na jednej scenie u boku największego amerykańskiego producenta muzycznego Davida Fostera, współpracującego z Whitney Houston, Celine Dion czy Michaelem Bublé. Wokalista ma na swoim koncie również współpracę z takimi gwiazdami jak Zbigniew Wodecki, Jan Kanty Pawluśkiewicz czy Kuba Badach. Koncertował w kraju i za granicą, wykonując z big bandami repertuar Franka Sinatry, Tony'ego Bennetta, Nat "King" Cole'a, Cheta Bakera czy Ellę Fitzgerald. W ostatnim roku wziął udział w różnych festiwalach między innymi „Wodecki Twist Festiwal", „NIEMEN inaczej" czy „Koncert Muzyki Filmowej".

„The Best of“ będzie hołdem złożonym przez arystę nieżyjącym już wielkim muzykom. Będzie to wydarzenie bez precedensu, które trzeba zobaczyć i usłyszeć!
Szczegóły wydarzenia »
The Best of to wyjątkowy projekt, podczas którego usłyszymy zarówno autorskie utwory Sławka Uniatowskiego jak i niekonwencjonalne aranżacje piosenek jego największych idoli: Zbigniewa Wodeckiego, Andrzeja Zauchy i Franka Sinatry.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Regulamin dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin.

Na to wydarzenie drukujemy specjalne kolorowe bilety FanTicket. W związku z tym czas realizacji zamówienia może wynosić do 14 dni roboczych.

Miejsce siedzące: 149.00 PLN Bilety niedostępne
Miejsce siedzące: 129.00 PLN Bilety niedostępne
Miejsce siedzące: 99.00 PLN Bilety niedostępne
Parter Dostawka: 99.00 PLN Bilety niedostępnekategoria: Bilety na koncerty
Warszawa

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl