1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. Robaczki z zaginionej dżungli (2D/dubbing) (Kino Len) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - Robaczki z zaginionej dżungli (2D/dubbing) (Kino Len) - bilety

Robaczki z zaginionej dżungli (2D/dubbing) (Kino Len) - bilety

szukaj w artykułach:
Ceny biletów od: ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2019-04-28 12:00:00, godz.
Artysta: Robaczki z zaginionej dżungli
Miasto: Żyrardów
Miejsce: Kino Len
Adres: Plac Jana Pawła II nr 3,
(GPS: , )
Kategoria: film

Opis wydarzenia


Szczegóły wydarzenia »

Robaczki z zaginionej dżungli

Mają skrzydełka, odnóża, czułki i nie zawahają się ich użyć! Wszystko po to, żeby was rozbawić. Robaczki z Zaginionej Doliny powracają w kontynuacji kinowego hitu, który odniósł niebywały sukces i zdobył popularność w ponad 80 państwach świata. Tym razem będziemy śledzić przygody biedronki i jej owadzich przyjaciół na odległych Karaibach! Po epickiej bitwie w Dolinie Mrówek mali bohaterowie są gotowi na nowe wyzwania – jeszcze bardziej egzotyczne, zabawne i nieprzewidywalne. Przygotujcie się na makro ubaw w pełnym cudów mikrokosmosie robaczków.


Kiedy mała biedronka zostaje uwięziona w tekturowym pudle i wysyłana na Karaiby, jej tata wyrusza do Gwadelupy, aby ją uratować. Gdy po wielu trudach przybywa na miejsce, z zaskoczeniem odkrywa, że dzielny maluch znalazł sobie nowy dom i znajomych. Niestety wszystkim im zagraża firma budowlana, planująca wycinkę dżungli. Ale od czego są przyjaciele? Z pomocą starych kumpli, którzy przybywają z odsieczą, kolorowa załoga robaczków opracowuje niezwykły plan uratowania lasów deszczowych.


„Robaczki z Zaginionej Dżungli” to najnowsza kinowa ekranizacja serialu, który odniósł ogromny sukces na całym świecie. W samej tylko Francji pierwszy sezon serii rozszedł się w nakładzie blisko pół miliona płyt DVD, a łączna ilość odsłon pojedynczych epizodów w serwisie Youtube przekroczyła już 0,25 miliarda odsłon! „Robaczki z Zaginionej Dżungli" to zapierające dech w piersiach połączenie realistycznych ujęć przyrody z generowaną komputerowo animacją. Efekt pracy międzynarodowego zespołu grafików, kierowanych przez pomysłodawców serii – Thomasa Szabo i Hélène Giraud, urzeka pięknem, zaskakuje akcją oraz ogromną dawką humoru, które sprawiają, że przygody robaczków kochają widzowie w dosłownie każdym wieku.

Wszystkie koncerty artysty: Robaczki z zaginionej dżungli »

Lokalizacja

kategoria: Bilety na koncerty
Żyrardów

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl