Raz Dwa Trzy - Wygramy Muzyką (Online) - bilety

Ceny biletów od: 25.0 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE » Termin: 2020-07-19, godz. 19:00 Miasto: Online Miejsce: Online Adres: Polska,
Kategoria: Pop / Rock

Opis wydarzenia

 

Zespół Raz Dwa Trzy wystąpi jako trzeci artysta koncertowego cyklu WYGRAMY MUZYKĄ. W ich wypadku słowo ‘wygramy’ nabiera jeszcze innego znaczenia – oni już są zwycięzcami: kochają ich rzesze fanów. No i właśnie obchodzą 30. urodziny.

30 lat temu, na korytarzu akademika w Zielonej Górze, trójka młodych ludzi zagrała pierwsze wspólne dźwięki. I tak zaczęła się historia jednego z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych zespołów polskiej sceny muzycznej – zespołu Raz Dwa Trzy. Koncertują nieprzerwanie od 1990 roku, w roku 2020 obchodzą 30-lecie swojego istnienia.

Na scenie WYGRAMY MUZYKĄ wystąpią 19 lipca. Koncert, jak na wydarzenie z cyklu organizowanego przez Randan Music przystało, będzie transmitowany przez Internet w formie streamingu na sześć kamer z możliwością podpatrywania gry poszczególnych muzyków. 
Na scenie Raz Dwa Trzy wystąpi w składzie:

Adam Nowak – gitara, śpiew 
Grzegorz Szwałek – pianino elektryczne, akordeon
Jacek Olejarz – perkusja
Jarek Treliński – gitara elektryczna, akustyczna
Mirek Kowalik – gitara basowa, kontrabas
Tadek Kulas - trąbka

To pierwsza okazja po kilkumiesięcznej przerwie do udziału w koncercie tej legendarnej grupy, która w niedościgniony sposób zinterpretowała piosenki Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego. 30-lecie Raz Dwa Trzy koniecznie trzeba uczcić koncertem.

WYGRAMY MUZYKĄ to pierwotnie projekt cyklu koncertów on-line. Dzisiaj, w dobie odmrażania branży rozrywkowej, dostępne są bilety też na kameralne koncerty klubowe w warszawskiej Progresji. Projekt powstał z wiary w siłę muzyki i koncertowej pasji. Początkowo miały to być po prostu koncerty dostępne w streamingu, jednak biorąc pod uwagę doskwierający brak kontaktu z publicznością, organizatorzy chcieli czegoś więcej. Odpowiedzieli więc na tą potrzebę i znaleźli rozwiązanie. Każdy koncert to wyjątkowe muzyczne wydarzenie, zarówno dla fanów, jak i tych, którzy doskonalą swój muzyczny kunszt oraz profesjonalnych muzyków. To, co wyróżnia projekt, to streaming na kilka kamer (każdy koncert do ilość kamer odpowiadająca liczbie muzyków występujących na scenie)! Każda kamera śledzi innego muzyka. Dosłownie patrzy mu na ręce, a widz decyduje, który kanał ogląda. Może skupić uwagę na wybranym muzyku i podejrzeć jego warsztat lub oglądać profesjonalny, realizatorski miks. Ponadto widz ma możliwość zmiany kanałów tyle razy podczas koncertu, ile chce. To daje zupełnie nowe możliwości w zakresie odbioru muzyki na żywo.
Do tego warto dodać szereg atrakcji, takich jak wywiady z muzykami, do których pytania układają… sami widzowie, a rozmowy są prowadzone przez redaktora muzycznego Piotra Metza. Obalając to, co doskwiera muzykom i fanom najbardziej – brak kontaktu na żywo, w tym projekcie to fani komentują, a muzycy odpowiadają podczas koncertów w czasie rzeczywistym. Dzięki nowoczesnym technologiom i wykorzystaniu sprzętu, uczestnicy poczują się jakby oglądali koncert na żywo! O stronę wizualną zadbał mistrz plakatów, znany ilustrator, grafik i muzyk – Dawid Ryski. Takie połączenie może dać tylko jedno – wyjątkowy projekt!

Informacje o projekcie i koncertach: www.wygramymuzyka.pl

UWAGA! Numer biletu, znajdujący się pod kodem kreskowym jest jednocześnie kodem dostępu do streamingu. 
Logowanie i transmisja koncertu on-line na stronie: www.wygramymuzyka.pl.

Zapraszamy do wspólnej podróży do krainy muzyki. Wygramy muzyką!

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

Szczegóły wydarzenia »

Powiązane Video Wszystkie video

Le Blakk - The Blakk SWAN
Król Swingu - flash mob - Maciej Stuhr
Flying Steps - Red Bull Flying Bach - Eurowizja 2011
MIUOSH x JIMEK x NOSPR - Nie mamy skrzydeł

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Steinberg Cubase Artist 7 program komputerowy (darmowy update do wersji 8 online)
Steinberg Cubase Artist 7 EDU program komputerowy, wersja edukacyjna (darmowy update do wersji 8 online)
Steinberg Cubase 7 program komputerowy (darmowy update do wersji Pro 8 online)
Steinberg Cubase 7 EDU program komputerowy, wersja edukacyjna (darmowy update do wersji Pro 8 online)

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl