Najlepszy babski Kabaret w Polsce !!! (Kinoteatr Adria) - bilety

Ceny biletów od: 70 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE » Termin: 2020-11-07, godz. 17:00:00 Artysta: Kabaret Moherowe Berety Miasto: Bydgoszcz Miejsce: Kinoteatr Adria Adres: Toruńska 30,
(GPS: 53.1193775, 18.0115207) Kategoria: kabaret

Opis wydarzenia

Kabaret Moherowe Berety - UWAGA - Dziewczyny nie politykują! Mohery z Podlasia, czasami zakochane, zawsze wesołe, hodują kury nioski, krowy holenderki indory i angory (na berety) :)


Zapraszamy na spotkanie z Helą, Jessiką, Anielą i Elbienią, które naprawdę zapamiętacie na długo... KABARET MOHEROWE BERETY - czyli jak w 120 minut umrzeć ze śmiechu. Cztery Panie w średnim wieku na co dzień grające w Teatrze Rozrywki w Chorzowie pod wpływem impulsu, stworzyły doskonały kabaret. Obaw miały początkowo wiele, ale okazało się, że potrafią bawić publiczność w sposób niepowtarzalny. Wykorzystanie znanych szlagierów muzyki rozrywkowej, w połączeniu z dialogami, okraszonymi perfekcyjną mimiką i gestami dają widzom to, co zwykło nazywać się dobrym kabaretem. Nie bawią się w politykę, a śmieją się z ludzkich słabości, przyzwyczajeń, dziwactw. Doskonale wykorzystują swoje atuty, niejednokrotnie nieźle je przerysowując, a przy tym potrafią wyjątkowo przekonująco wcielić się w charakterystyczne postaci. Formacja która śmieszy i bawi do łez. Dobry tekst, mimika i gra aktorska sprawiają, że ponadgodzinne widowisko przykuwa uwagę widza. Na ich występach widzowie bawią się wyśmienicie śmiejąc się do rozpuku. Znakomita piosenka aktorska, uzupełniona dialogami i monologami oraz nietypowe stroje rozbawią widza w każdym wieku.

W składzie:
Elżbieta Okupska, Małgorzata Gadecka, Grażyna Zielińska - znane ze spektakli " Klimakterium i już " oraz " Klimakterium 2 menopauzy szał"
Marta Tadla, Beata Chren, Ewelina Stepaneczko, Ewa Gryśko - aktorki Chorzowskiego Teatru Rozrywki.

Świetna zabawa przez 110 min. Zapraszam serdecznie.

Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl

Szczegóły wydarzenia »

Kabaret Moherowe Berety Elżbieta Okupska, Małgorzata Gadecka, Marta Tadla i Beata Chren

Kabaret Moherowe Berety - UWAGA - Dziewczyny nie politykują! Mohery z Podlasia, czasami zakochane, zawsze wesołe, hodują kury nioski ,krowy holenderki indory i angory (na berety) ;-) Zapraszamy na spotkanie z Helą, Jessiką, Anielą i Elbienią, które naprawdę zapamiętacie na długo... KABARET MOHEROWE BERETY - czyli jak w 120 minut umrzeć ze śmiechu! Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl

Wszystkie koncerty artysty: Kabaret Moherowe Berety »

Lokalizacja

Wczytuję mapę...

Powiązane Video Wszystkie video

Rachel Barton Pine zaprasza na swoje koncerty w Polsce
Król Swingu - flash mob - Maciej Stuhr
Le Blakk - The Blakk SWAN
Flying Steps - Red Bull Flying Bach - Eurowizja 2011

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Reloop RH-3500 MK2 Pro suchawki
Gitarzysta 02/2009 + CD
Presonus TubePre V2 przedwzmacniacz mikrofonowy
BOSS DS-1 Distortion efekt gitarowy

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl