1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. MYSTIC FESTIVAL 2020 (Muzeum Lotnictwa Polskiego) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - MYSTIC FESTIVAL 2020 (Muzeum Lotnictwa Polskiego) - bilety

MYSTIC FESTIVAL 2020 (Muzeum Lotnictwa Polskiego) - bilety

szukaj w artykułach:
ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2020-06-10, godz. 15:30
Miasto: KRAKÓW
Miejsce: Muzeum Lotnictwa Polskiego
Adres: Jana Pawła II 3931-864 KRAKÓW,
Opis wydarzenia

MYSTIC FESTIVAL 2020:
Judas Priest pierwszym headlinerem festiwalu

Legendarna formacja Judas Priest wystąpi na Mystic Festival 2020 ze specjalnym, jubileuszowym programem, celebrującym ich 50 lat w służbie metalu.

Po kilku miesiącach oczekiwań, przyszedł czas na pierwsze wielkie ogłoszenie! Z dumą informujemy, że jednym z headlinerów MYSTIC FESTIVAL 2020 będzie ikona brytyjskiego heavy metalu - Judas Priest!

Trudno w to uwierzyć, ale Metalowi Bogowie mają już pół wieku i przybywają na Mystic Festival, byśmy razem mogli celebrować ich 50 urodziny. Judas Priest – ta nazwa nie potrzebuje dalszych wyjaśnień. Powinniście natomiast wiedzieć, że legendarna brytyjska formacja szykuje na najbliższy sezon specjalny program, który najlepiej podsumuje pięć dekad na pierwszej linii metalowego frontu.

Jednocześnie przypominamy o trwającej sprzedaży karnetów Blind Bird. Bilety w wyjątkowej cenie 419 zł za dwa dni festiwalu są dostępne w sprzedaży tylko i wyłącznie do najbliższej środy, 18 września (lub do wyczerpania puli). Od 19 września cena karnetów wzrośnie do 459 zł.

MYSTIC FESTIVAL 2020 odbędzie się w dniach 10 i 11 czerwca przyszłego roku na terenie krakowskiego Muzeum Lotnictwa i po raz pierwszy przybierze formę imprezy open air. Na trzech festiwalowych scenach wystąpi łącznie aż 30 artystów. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej oraz obserwowania nas w social mediach. Kolejne ogłoszenia już wkrótce!

Ceny karnetów i daty zmian:
Blind Bird – 419 zł do 18 września lub do wyczerpania puli
Early Bird – 459 zł do 16 grudnia lub do wyczerpania puli
Regular Sale – 479 zł do 15 maja lub do wyczerpania puli
Last Minute Sale – 499 zł do 9 czerwca

Organizatorem MYSTIC FESTIVAL jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.


Nightwish
Nie wymagają wprowadzenia. Wystarczy dać się wciągnąć do ich mrocznego, baśniowego świata i porwać kreślonej z symfonicznym rozmachem muzycznej wizji. Fiński zespół, dowodzony przez klawiszowca Tuomasa Holopainena, od drugiej połowy lat 90. wytycza w świecie metalu swój własny szlak. Jego znakiem rozpoznawczym są zaraźliwe melodie, bombastyczne aranżacje oraz kobiecy głos, łączący słodycz i siłę – obecnie zadanie to wypełnia Floor Jansen, która w roli wokalistki Nightwish zadebiutowała na albumie „Endless Forms Most Beautiful”. Nie ma chyba metalowego zespołu, który w XXI wieku odniósłby bardziej spektakularny sukces.

Accept
Mamy już na plakacie legendarny Judas Priest, więc obecność w programie Accept, innych wielkich pionierów europejskiego heavy metalu, będzie dla fanów klasycznych brzmień doskonałym uzupełnieniem. Tym bardziej, że zespół dowodzony przez gitarzystę Wolfa Hoffmanna, z Markiem Tornillo za mikrofonem, nieoczekiwanie odrodził się w drugiej połowie XXI wieku w mistrzowskiej wręcz formie. Dowodem zarówno świetne albumy (z „Blind Rage” i „The Rise of Chaos” na czele), jak i koncerty, na których nie biorą jeńców. 100% metalu w metalu.

Heilung
Trio niemiecko-duńsko-norweskie, które metalowe jest tylko z ducha, mimo to doskonale pasuje do naszego festiwalu. Tego spektaklu, odwołującego się do pradawnych nordyckich wierzeń i rytuałów, nigdy nie zapomnicie. Z tego nowofolkowego transu nie będziecie w stanie się wyrwać. Rytm wygrywany na pradawnych instrumentach, m.in. z ludzkich kości, przeniesie was w świat Celtów i Wikingów, by – zgodnie z nazwą zespołu – uleczyć ze współczesności.

Vader
Zaczynali w Olsztynie, w głębokich latach 80., cała Polska poznała ich za sprawą kultowego demo „Necrolust”, pionierskiego dla europejskiego death metalu. Po wydaniu kolejnego demo „Morbid Reich” zespół trafił pod skrzydła Earache Records, gdzie zadebiutował albumem „The Ultimate Incantation” i ruszył w trasę, która trwa do dziś. Wielu fanów uważa jednak, że dopiero na drugiej płycie – „De Profundis” – Vader zaprezentował pełnię kompozytorskich, wykonawczych i brzmieniowych możliwości. 25 rocznicę wydania tego albumu Vader będzie świętował na Mystic Festival prezentując go w całości.

Obituary
Na początku lat 90. nie było wśród fanów ekstremy ważniejszego sporu od tego, czy lepszy jest death metal z Ameryki czy może z Europy. Za oceanem kwatera główna gatunku mieściła się w studiu Morrisound, w Tampa, na Florydzie, gdzie wykuwało się ikoniczne brzmienie m.in. Death, Cannibal Corpse i Deicide. Oraz – oczywiście – Obituary, którzy zaskoczyli świat fantastycznym debiutem, zatytułowanym „Slowly We Rot”, wyróżniającym się superciężkimi riffami i wokalem Johna Tardy’ego. Nikt w tej branży nie potrafi rzygać piekłem lepiej od niego! Obituary przybywają do Krakowa, by zaprezentować nam swoją pierwszą płytę w całej jej plugawej okazałości.

Beast In Black
Jako swoje największe inspiracje wskazują m.in. Judas Priest i Accept, więc na Mystic Festival 2020 będą się czuli jak u siebie w domu – i słusznie, bo potężnych i przebojowych metalowych hymnów nigdy dość, a Beast in Black właśnie w tym się specjalizują. Zespół złożony w Helsinkach przez doświadczonych muzyków, związanych wcześniej m.in. z Battle Beast, U.D.O. i Wardrum, zadebiutował w 2017 roku albumem „Berserker” i poprawił znakomitym „From Hell With Love”. Tytuł tej drugiej płyty mówi wszystko o muzyce – łączącej skrajne emocje w porywającą całość.

Infected Rain
Mołdawski zespół z charyzmatyczną Leną Scissorhands za mikrofonem i skłonnością do odważnych poszukiwań we współczesnych nurtach metalu – od nu metalu, przez metalcore po techniczny death metal. Właśnie ukazuje się ich nowy album „Endorphin”, znakomicie wyprodukowany, dojrzały i odważny. Zapewni Infected Rain trwałe miejsce w pierwszej lidze nowego europejskiego metalu.


Szczegóły wydarzenia »
Osoby poruszające się na wózkach mogą zamówić bilety pisząc na adres: niepelnosprawni@eventim.pl w cenie normalnej + opiekun zniżka 50%

Miejsce stojące: 459.00 PLN Bilety dostępnekategoria: Bilety na koncerty
Kraków

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl