1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. Moscow Death Brigade (U Bazyla) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - Moscow Death Brigade (U Bazyla) - bilety

Moscow Death Brigade (U Bazyla) - bilety

szukaj w artykułach:
ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2021-08-29, godz. 19:00
Miasto: POZNAŃ
Miejsce: U Bazyla
Adres: ul. Norwida 18a60-867 POZNAŃ,
Opis wydarzenia

Dobrze znani w Polsce Rosjanie z Moscow Death Brigade już w sierpniu powrócą do Polski!
Zespół wystąpi w poznańskim Klubie U Bazyla w ramach trasy promującej najnowszy album grupy, „Bad Accent Anthems”!


MOSCOW DEATH BRIGADE (Rosja / Rebel Sounds Records) -hardcore rap
Moscow Death Brigade to rosyjski zespół wykonujący muzykę z pogranicza hardcore’a i rapu . W ich brzmieniu można usłyszeć inspiracje hip-hopem, punkiem czy nawet drum'n'bass, a to wszystko wypełnione jest tekstami nawiązującymi do sytuacji politycznyno-społecznej. MDB to jeden z najbardziej aktywnych zespołów antyfaszystowskich w Rosji, przeciwstawiający się każdej formie uprzedzeń oraz dyskryminacji. Zespół często bierze udział w koncertach benefitowych i szerzy dobre słowo w całej społeczności. Grupa łączy ze sobą wszystkie subkultury - punków, skinheadów, footballowych hooliganów, metali, grafficiarzy czy hip-hopowców pokazując że wszyscy jesteśmy tacy sami i tworzymy międzynarodowy podziemny ruch oparty na przyjaźni, braterstwie i wolności. Rosjanie mają na swoim koncie dwa albumy, z czego wydany dwa lata temu „Boltcutter” był bardzo intensywnie promowany na licznych trasach koncertowych (a na nich 3 wyprzedane koncerty w Polsce) czy też dużych festiwalach. 10 kwietnia 2020 roku światło dzienne ujrzy trzeci album grupy, zatytułowany „Bad Accent Anthems”. Przed polskimi koncertami MDB czekają jeszcze m.in. koncerty u boku legendarnego Madball oraz występy na największych europejskich festiwalach, takich jak np. Hellfest czy Ressurection Fest.
Szczegóły wydarzenia »
Aby wziąć udział w wydarzeniu, każdy z uczestników zobowiązany jest do posiadania wypełnionego i podpisanego oświadczenia, które można pobrać TUTAJ.

Informujemy, iż w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną koncert Moscow Death Brigade zaplanowany na 30.08.2020 roku zostaje przełożony na nowy termin - 29.08.2021r.

Zakupione bilety zachowują ważność.


Bilet wstępu: 60.00 PLN Bilety dostępnekategoria: Bilety na koncerty
Poznań

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl