Mahmood - European Tour 2021 (Palladium) - bilety

ZAMÓW BILET ONLINE » Termin: 2021-03-05, godz. 20:00 Miasto: WARSZAWA Miejsce: Palladium Adres: Złota 900-019 WARSZAWA,

Opis wydarzenia

Alessandro Mahmood zyskał ogromną popularność dzięki udziałowi w zeszłorocznym konkursie Eurowizji. Jego singiel „Soldi” został odtworzony w serwisie YouTube ponad 250 milionów razy! Debiutancki album artysty, który ukazał się na chwilę przed Festiwalem, stał się dla przepustką do międzynarodowej kariery.

Rok 2019 był przełomowy w karierze Mahmooda. Artysta ma za sobą bardzo udaną trasę koncertowej po Włoszech, platynową płytę za „Barrio” (21 milionów streamingu i 33 miliony odtworzeni w ciągu dwóch miesięcy) oraz nagrodę za najlepszy włoski utwór na European Music Awards MTV.

Jesienią ubiegłego roku artysta wyruszył w europejską trasę koncertową, która okazała się wielkim sukcesem: dwa wyprzedane koncerty w Londynie, tysiące fanów nucących jego piosenki w Barcelonie, niesamowity entuzjazm w Tel Avivie. Był to jednak dopiero początek podróży, którą Mahmood zaplanował na 2020 rok!

W kwietniu artysta startuje z kolejną europejską trasą koncertową, którą rozpocznie w swoim rodzinnym Mediolanie. Kolejne koncerty odbędą się w Belgii, Holandii, Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Niemczej, Szwajcarii a już 24 maja Mahmood dotrze do Polski.

Szczegóły wydarzenia » Szanowni Państwo,

W związku z pandemią koronawirusa podjęta została decyzja o przłożeniu zaplanowanej na wiosnę 2020r. europejskiej trasy koncertowej Mahmooda.

Pragniemy uspokoić jednak fanów tego wyjątkowego artysty. Koncert w Warszawie nie zostaje odwołany, a jedynie przełożony na nowy termin: 5 marca 2021r.

Wszystkie zakupione dotychczas bilety zachowują swoją ważność na nowy termin. Nie ma konieczności ich zwrotu czy wymiany.

Za niedogodności przepraszamy, jednak bezpieczeństwo uczestników wydarzeń, pracowników czy artystów jest dla nas najważniejsze. Liczymy, że zobaczymy się w Palladium 5 marca 2021 roku!


Strefa Fan - miejsce stojące: 199.00 PLN Bilety dostępne
Płyta - miejsce stojące: 149.00 PLN Bilety dostępne
Balkon - miejsce stojące: 119.00 PLN Bilety dostępne

Powiązane Video Wszystkie video

Król Swingu - flash mob - Maciej Stuhr
Le Blakk - The Blakk SWAN
Rachel Barton Pine zaprasza na swoje koncerty w Polsce
Dominik Chmurski improvisation (Skrzypce elektryczne)

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Ultrasone Edition 8 Palladium (30 Ohm) suchawki zamknite
JBL On Tour Micro gonik przenony biay
Smoke Factory Tour Hazer ″Boxed″ - wytwornica mgy
Dunlop Jimi Hendrix Experience Tribute Tour JHPT09M zestaw kostek

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl