LUMI (OR IN THE HEART OF THE LIGHT) (Stary Browar Studio Słodownia +3) - bilety

WYDARZENIE ODWOŁANE Termin: 2020-09-26, godz. 16:00 Miasto: Poznań Miejsce: Stary Browar Studio Słodownia +3 Adres: Półwiejska 42,
Kategoria: Spektakl

Stary Browar Studio Słodownia +3

Opis wydarzenia

“Lumi” to surrealistyczne, niebiańskie, minimalistyczne przedstawienie/instalacja, które zaprasza publiczność do wędrówki i zwiedzania swojej eterycznej sfery, do pływania pośród świetlistych przedmiotów, które reagują na dotyk i ruch, do poddania się ciekawym doznaniom.
 
“Lumi” eksploruje możliwości oferowane raczej przez świat zdarzeń, nie świat przedmiotów, coś co jest bardziej dynamiczne i względnie nieprzewidywalne. Dąży do różnorodnych doznań zmysłowych i wyczulenia na bezpośrednią materialność świata, przeplatając ruch, taniec, sztukę wizualną i oświetlenie. Przedstawienie/instalacja afirmuje koncepcję miejsca doświadczanego zmysłami – przestrzeni jako dźwiękowego, dotykalnego lub kinestetycznego wszechświata, w którym najważniejsza jest propriocepcja. 
 
Podczas spektaklu widzowie mogą swobodnie poruszać się, oglądać je z różnych perspektyw, badać i być w ruchu lub odpoczywać. Uwzględniając potrzeby zarówno dzieci, jak i dorosłych, a także czas potrzebny do stworzenia doświadczeń, widzów zachęca się do zwiedzania instalacji we własnym rytmie, pozostawania w niej tak długo jak chcą w ciągu czterech godzin jej trwania.
 
Istotą przedstawienia/instalacji jest pojęcia sprawczości publiczności w wielokierunkowej interakcji zmysłów i wzajemnych powiązań w środowisku pobudzającym ciało i umysł. Bezpieczne i stymulujące otoczenie stwarza ekologię wzajemnych relacji, która zapewnia wyjątkowe możliwości wymiany i komunikacji. Otoczenie to rzuca wyzwanie konwencjonalnemu postrzeganiu estetyki przez małe dzieci, proponując publiczności niezwykłe przeżycia i atmosferę.

Szczegóły wydarzenia » Art Stations Foundation, Półwiejska 42, 61-888 Poznań

Lokalizacja: 52.400861,16.928120

Wczytuję mapę...

Powiązane Video Wszystkie video

Popey Music ® - Cinematic Trailer #1
Blas Emilio Atehortúa – Seis Piezas Colombianas
Blues M. Drożdżowskiego – Duo Melodico
Nikola Lipska – O gwiazdeczko

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Rock Strap NB1CE Heart G pasek gitarowy
Gibson Les Paul Studio EB GH gitara elektryczna
Planet Waves 25LS02 2,5″ LTH Red Heart pasek gitarowy skórzany
PWM Evans Bill - Jazz piano

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl