1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. Lotek i Rutek prezentują (Internet) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - Lotek i Rutek prezentują (Internet) - bilety

Lotek i Rutek prezentują (Internet) - bilety

szukaj w artykułach:
Ceny biletów od: 13 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2020-06-19, godz. 20:00:00
Artysta: Lotek i Rutek Prezentują
Miasto: Internet
Miejsce: Internet
Adres: Streaming online,
(GPS: 52.229675, 21.012230)
Kategoria: standup

Opis wydarzenia

"Lotek i Rutek prezentują" to nowy internetowy program komediowy live. Poprowadzą go Łukasz Lodkowski i Rafał Rutkowski. W programie pokazywane będą premierowe skecze, rozmowy z zaproszonymi gośćmi oraz interakcja online z publicznością. Absurdalnie i bez cenzury. Pomysł na program wziął się ze wspólnej pasji do żartów i nieskrępowanej wyobraźni obu komików. Pomimo doświadczenia i sukcesów obaj twórcy nieustannie inspirują się i poszukują nowych wyzwań. Ten program to właśnie jedno z nich. A jeżeli przeciwieństwa się przyciągają, to gospodarze programu są tego najlepszym przykładem. Wiele ich dzieli, ale łączy jedno: nieskrępowane i szalone poczucie humoru. Lotek i Rutek razem są jak mieszanka wybuchowa, która może dać zaskakujące i nieprzewidywalne efekty.


Czy ich wspólny program zaskoczy nawet ich samych? Przekonamy się wkrótce.


1. Za pomocą formularza możesz zrealizować otrzymany kod lub zakupiony bilet w zewnętrznym serwisie. Dostęp zakupiony w serwisie jest już przypisany do Twojego konta! Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych kodów.


SPRAWDŹ DOSTĘP
2. Bilety zakupione na wydarzenie LIVE w zewnętrznych serwisach można realizować na 3 godziny przed rozpoczęciem transmisji.
3. Aby zrealizować kod/bilet należy się najpierw zalogować na platformie. Jeśli nie posiadasz konta, musisz dokonać rejestracji. Jeżeli jest wymagana aktywacja konta, aktywuj je wchodząc przez link wysłany na adres email podany przy rejestracji.


PRZEJDŹ DO LOGOWANIA

4. Po poprawnym zalogowaniu się na platformie możesz zrealizować kod wpisując go w polu formularza "Zrealizuj kod" obok/poniżej tej instrukcji i naciskając przycisk ze strzałką lub klawisz enter.
5. Jeżeli kod jest poprawny wyświetli się lista produktów, jakie możesz otrzymać. Wybierz produkt klikając go.
6. Do Twojego konta zostanie dodany dostęp do wybranego produktu. Możesz obejrzeć materiał klikając przycisk OGLĄDAJ na stronie informacyjnej produktu lub przechodząc do listy dostępów znajdującej się w sekcji OGLĄDAJ w zakładce Konto (ikonka użytkownika w menu).


TWOJE KONTO
7. Jeżeli nie widzisz dostępu do materiału, spróbuj odświeżyć dane klikając "Odśwież" w sekcji OGLĄDAJ lub wyloguj się i zaloguj ponownie.

Link do transmisji i kod do logowania znajdziesz na swoim bilecie!

Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl


Szczegóły wydarzenia »

Lotek i Rutek Prezentują Łukasz Lotek Lodkowski, Rafał Rutkowski

"Lotek i Rutek prezentują" to nowy internetowy program komediowy live. Poprowadzą go Łukasz Lodkowski i Rafał Rutkowski. W programie pokazywane będą premierowe skecze, rozmowy z zaproszonymi gośćmi oraz interakcja online z publicznością. Absurdalnie i bez cenzury. Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl

Wszystkie koncerty artysty: Lotek i Rutek Prezentują »

Lokalizacja


Wczytuję mapę...kategoria: Bilety na koncerty
Internet

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl