1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. JAREMA GUITAR DAY (Sala Gotycka w Starym Klasztorze) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - JAREMA GUITAR DAY (Sala Gotycka w Starym Klasztorze) - bilety

JAREMA GUITAR DAY (Sala Gotycka w Starym Klasztorze) - bilety

szukaj w artykułach:
ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2020-01-10, godz. 20:00
Miasto: WROCŁAW
Miejsce: Sala Gotycka w Starym Klasztorze
Adres: ul. Purkyniego 150-155 WROCŁAW,
Opis wydarzenia

10 stycznia już po raz siódmy zapraszamy na koncert pamięci Jaremy Klicha pod hasłem "Jarema Guitar Day". Jarema Klich, gitarzysta klasyczny, pedagog, współzałożyciel WTG, człowiek wielu talentów, zmarł przedwcześnie pokonany przez nowotwór.

Podczas piątkowego wieczoru w Starym Klasztorze zaprezentują się przyjaciele Jaremy w różnorodnych składach i gatunkach muzycznych: KRZYSZTOF PEŁECH z przyjaciółmi reprezentować będzie gitarę klasyczną, MAREK "STINGU" POPÓW z zespołem przygotowują specjalny program "Klasyka na rockowo" z przybojami muzyki klasycznej w rockowych aranżacjach, a grupa JAN i KLAN i PRZYJACIELE JAREMY przeniesie nas w świat dźwięków Krainy Łagodności oraz szant i piosenek żeglarskich, jako że Jarema był zapalonym turystą i żeglarzem i niejedną noc spędził grając przy ognisku lub na jachcie.

Ta wybuchowa mieszanka stylów ma wspólny mianownik – jest nim gitara oraz postać Jaremy Klicha.
Jarema był człowiekiem wyjątkowym. Inteligentny, wrażliwy, z charakterystycznym poczuciem humoru i sercem na dłoni zjednywał sobie ludzi. Dlatego właśnie nie daje o sobie zapomnieć i każdego roku przyciąga przyjaciół, znajomych, uczniów, współpracowników, fanów, którzy chętnie spędzają wspólnie wieczór wypełniony feerią dźwięków i wspomnień.
Szczegóły wydarzenia »


Miejsce siedzące: 35.00 PLN Bilety dostępne
Miejsce stojące: 20.00 PLN Bilety dostępnekategoria: Bilety na koncerty
Wrocław

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl