1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. ICE Classic 2020 (ICE Kraków Congress Centre) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - ICE Classic 2020 (ICE Kraków Congress Centre) - bilety

ICE Classic 2020 (ICE Kraków Congress Centre) - bilety

szukaj w artykułach:
ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2020-03-25, godz. 19:30
Miasto: KRAKÓW
Miejsce: ICE Kraków Congress Centre
Adres: Marii Konopnickiej 1730-302 KRAKÓW,
Opis wydarzenia

ICE Classic to cykl łączący nazwiska gwiazd muzyki klasycznej z przestrzenią Centrum Kongresowego ICE Kraków. Podczas przyszłorocznej edycji czekają nas trzy wielkie koncerty i trzy mocne programy – od Witolda Lutosławskiego do Francesca Cavallego, od wielkiej symfoniki do intymnych arii, od XX w. po muzykę dawną, a wszystko w mistrzowskich wykonaniach. Będzie również okazja do obchodów 250-lecie urodzin Ludwiga van Beethovena.

W roku 2020 w cyklu ICE Classic wystąpią: Vasily Petrenko z Royal Philharmonic Orchestra, Jordi Savall z Le Concert des Nations oraz Jakub Józef Orliński z Il Pomo d’Oro.

Wszystkie koncerty cyklu odbywają się w Sali Audytoryjnej im. Krzysztofa Pendereckiego w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

Serię ICE Classic zainaugurował recital Aleksandry Kurzak w 2015 roku. Od tego czasu gościliśmy już w Krakowie znakomite solistki sceny operowej: Editę Gruberovą, Dianę Damrau i Elīnę Garančę, kontratenora Philippe'a Jaroussky'ego, mistrzowskich instrumentalistów: Anne-Sophie Mutter, Isabelle Faust, Ivo Pogorelicia i Piotra Anderszewskiego oraz nadzwyczajnego kompozytora Maxa Richtera. Wśród wybitnych dyrygentów znaleźli się m.in. Kent Nagano wraz z Orchestre symphonique de Montréal, sir Simon Rattle z London Symphony Orchestra i Philippe Herreweghe z udziałem Orchestre des Champs-Elysées.
Szczegóły wydarzenia »
Działając zgodnie wytycznymi Prezesa Rady Ministrów, Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz sztabu kryzysowego przy Radzie Ministrów Rzeczypospolitej Polskiej, Krakowskie Biuro Festiwalowe informuje o odwołaniu koncertu ICE Classic: Royal Philharmonic Orchestra zaplanowanego na dzień 25 marca 2020 r. w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

Miejsce siedzące: 200.00 PLN Bilety niedostępne
Miejsce siedzące: 150.00 PLN Bilety niedostępne
Miejsce siedzące: 100.00 PLN Bilety niedostępne
Miejsce siedzące ogr. widoczność: 70.00 PLN Bilety dostępne
Miejsce siedzące ogr. widoczność: 50.00 PLN Bilety dostępnekategoria: Bilety na koncerty
Kraków

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl