1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. I Prevail: The Trauma Tour (Proxima) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - I Prevail: The Trauma Tour (Proxima) - bilety

I Prevail: The Trauma Tour (Proxima) - bilety

szukaj w artykułach:
Ceny biletów od: 89.0 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2020-03-04, godz. 18:00
Miasto: Warszawa
Miejsce: Proxima
Adres: Żwirki i Wigury 99a,

Kategoria: Pop / Rock

Opis wydarzenia

 

 


Dla tych, którzy twierdzą, że muzyka rockowa jest wymierającym gatunkiem, I Prevail jest żywym dowodem na to, że jest zupełnie odwrotnie. Założony w 2013 r. W Southfield w stanie Michigan zespół I Prevail przyciąga różnorodnych odbiorców, a ich występy na żywo są świadectwem ich popularności. Ich agresywne riffy i mocne refreny stały się synonimem nowoczesnego rocka. Debiutancki album „Lifelines” był jednym z najbardziej udanych debiutów wśród hard rockowych zespołów w ostatniej dekadzie, zarówno pod względem sprzedaży, jak i ilości streamów. Promocja „Lifelines” zaowocowała światową trasą koncertową, po której znacznie wzrosła sprzedaż albumu do prawie 600 000 egzemplarzy.
I Prevail pokonał wszystkie przeciwności losu, które stanęły na ich drodze - m.in. chorobę wokalisty, która prawie doprowadziła do zakończenia jego kariery muzycznej. Choroba i wszystkie związane z nią emocje zaowocowały powstaniem drugiego albumu zatytułowanego ,,Trauma’’. 
Album to eklektyczna mieszanka stylów muzycznych, która opowiada skomplikowaną historię o tym, przez co zespół przeszedł, by znaleźć się w miejscu, w którym są dzisiaj. Mimo stale rosnącego sukcesu, z wielką pokorą podchodzą do tego co osiągnęli i pozostają wierni swojej lojalnej grupie fanów, która wspiera ich na każdym etapie ich kariery.


Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl


Szczegóły wydarzenia »
kategoria: Bilety na koncerty
Warszawa

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl