hype-art prezentuje: Michał Pałubski i Jakub Poczęty (Centrala Klub Muzyczny ) - bilety

Ceny biletów od: 35 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE » Termin: 2020-10-02, godz. 20:00:00 Artysta: Stand-up: Michał Pałubski Miasto: Kołobrzeg Miejsce: Centrala Klub Muzyczny Adres: ul. Wąska 1,
(GPS: 54.176892, 15.573258) Kategoria: standup

Opis wydarzenia

Oto Michał Pałubski! Najbardziej giętki spośród wszystkich gwiazd polskiego kabaretu, teraz w znanej dotąd tylko najbliższym roli - szczerego do bólu faceta u progu czterdziestki stojącego na kolejnym życiowym rozdrożu! Michał porzuca dawne sceniczne kreacje , by w bezkompromisowym Stand upie z ironicznym dystansem podzielić się spostrzeżeniami na temat otaczającego nas świata. Chcesz wiedzieć co o wychowywaniu pyskatego dziecka, modzie fit czy narkotykach myśli facet, którego wk**rw aż rozsadza od środka? Przyjdź, posłuchaj i niech Ciebie też skręci... ze śmiechu.


 Jakub Poczęty: Czujny człowiek, któremu nie umknie, nic co robimy źle jako ludzkość, zadaje pytania, których nikt nie powinien zadawać i śmieje się z głupoty, również własnej. Charakteryzuje go pewność siebie, energia, szukanie kontaktu z publicznością i pewien charakterystyczny sposób bycia, który nie dopuszcza do niego myśli, że to co ma na talerzu może mu wystarczyć. Występował w TVP, u Kuby Wojewódzkiego i w Comedy Central, ale twierdzi, że najgorsze nadal przed nim.


Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl

Szczegóły wydarzenia »

Stand-up: Michał Pałubski Michał Pałubski

Michał Pałubski, polski aktor kabaretowy i stand-uper, były członek krakowskiej Formacji Chatelet, którego publiczność w całej Polsce poznała i pokochała za jego kabaretowe dokonania, wyruszył w Polskę na poszukiwanie dzikiego, nieokiełznanego humoru, szukając go tam, gdzie jeszcze nikt się nie odważył! Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl

Wszystkie koncerty artysty: Stand-up: Michał Pałubski »

Lokalizacja

Wczytuję mapę...

Powiązane Video Wszystkie video

SKRZYPCE - Jakub Haufa
KONTRABAS - Michał Sobuś
New Tango Bridge - Global Bridge project
Chopin 3 Kolory - Tango

Instrumenty i sprzęt muzyczny

DDrum Hybrid 5 zestaw perkusyjny
Mapex MP-5225 NL zestaw perkusyjny
Aroma AMT 500 metronom z tunerem do gitary
Alice A010A uchwyt na kostki

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl