1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. Haelos (Klub Proxima) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - Haelos (Klub Proxima) - bilety

Haelos (Klub Proxima) - bilety

szukaj w artykułach:
ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2021-04-09, godz. 20:00
Miasto: WARSZAWA
Miejsce: Klub Proxima
Adres: Żwirki i Wigury 99a02-089 WARSZAWA,
Opis wydarzenia

Wschodzące brytyjskie gwiazdy HÆLOS po raz pierwszy w historii pojawią się w wielkim stylu na polskiej scenie w Warszawie 9 kwietnia 2021 roku w klubie Proxima.

Światowe media nazywają muzykę HÆLOSmroczną euforią”. Melodyjni, trip-hopowi młodzi ludzie z Londynu tworzą wspólnie doskonałe, nowoczesne brzmienie i dogłębnie dopracowane partie wokalne, które są silnie połączone z żywą sekcją rytmiczną doprawioną elektroniką.

Melancholijne i niespieszne melodie HÆLOS zajmują czołowe miejsca na zachodnich listach przebojów od 2014 roku. Pierwszą popularność zespół zdobył piosenką „Dust”. Teledysk do tego singla szybko zyskał ponad milion wyświetleń i nadal cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. W 2016 roku wideo z występu na żywo HÆLOS w studiu KEXP obejrzało prawie trzy miliony fanów na Youtube. Zagrali także świetny występ na słynnym Montreux Jazz Festival. Jesienią tego samego roku muzycy wydali długo oczekiwany debiutancki album.

9 kwietnia 2021 roku zespół zaprezentuje polskim fanom w stolicy zestaw najpopularniejszych utworów, które obecnie stały się prawdziwymi hitami i ujawnią nowe utwory, które z pewnością zajmą pierwsze miejsca na jutrzejszych listach przebojów.
Szczegóły wydarzenia »


Bilet wstępu: Bilety niedostępnekategoria: Bilety na koncerty
Warszawa

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl