1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. FastLove - a tribute to George Michael (Sala Ziemi Poznań Congress Center) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - FastLove - a tribute to George Michael (Sala Ziemi Poznań Congress Center) - bilety

FastLove - a tribute to George Michael (Sala Ziemi Poznań Congress Center) - bilety

szukaj w artykułach:
ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2020-10-12, godz. 19:00
Miasto: POZNAŃ
Miejsce: Sala Ziemi Poznań Congress Center
Adres: ul. Głogowska 14 (wejście od ul. Śniadeckich)60-101 POZNAŃ,
Opis wydarzenia

“FASTLOVE” to zapierające dech w piersiach, dostarczające całej gamy wzruszeń oraz dobrej zabawy i wyprodukowane z niespotykanym rozmachem show oddające hołd życiu i twórczości George’a Michaela. Jego premiera miała miejsce w 2017 roku. Od tego czasu zagranych zostało już ponad 250 koncertów na całym świecie.

Przedsięwzięcie od początku było skazane na sukces za sprawą postaci Andrew Browninga – odtwórcy roli George’a Michaela, wcielającego się w postać gwiazdy z niezwykłą autentycznością, oddającego charyzmę legendarnego piosenkarza za sprawą swojego wyjątkowego podobieństwa do George’a zarówno pod względem fizycznym, jak i wokalnym.

To właśnie z powodu tego łudzącego podobieństwa w 2006 roku Andrew został zaproszony do wzięcia udziału w teledysku do utworu “As”, w którym wystąpił u boku zdobywczyni Grammy Award, soulowej piosenkarki Mary J Blige oraz samego George’a Michaela.

Ta współpraca otworzyła przyniosła mu rozpoznawalność, która ostatecznie doprowadziła do współpracy z Jamesem Taylorem – twórcą i producentem “FASTLOVE”.

Ponadto “FASTLOVE” współtworzy obsada wokalistów, tancerzy, band oraz zespół artystów, którzy razem niestrudzenie pracowali nad tym, by wykreować autentyczny dźwięk oraz porywającą oprawę wizualną, przenoszącą w świat muzyki byłego lidera Wham! 

 “FASTLOVE” podbija serca fanów na wszystkich kontynentach, zdobywając entuzjastyczne recenzje oraz uznanie publiczności, a show pozostaje w ciągłej trasie, po raz kolejny już objeżdzając świat. W 2020 roku Fastlove po raz pierwszy zawita do Polski i z pewnością będzie to muzyczne wydarzenie, którego żaden fan George’a Michaela nie powinien przegapić.


Szczegóły wydarzenia »


VIP: 300.00 PLN Bilety dostępne
Gold: 230.00 PLN Bilety dostępne
Silver: 190.00 PLN Bilety dostępne
Green: 150.00 PLN Bilety dostępnekategoria: Bilety na koncerty
Poznań

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl