1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. BUDAPEST BALLET & ORCHESTRA RAJKO (Filharmonia Dolnośląska) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - BUDAPEST BALLET & ORCHESTRA RAJKO (Filharmonia Dolnośląska) - bilety

BUDAPEST BALLET & ORCHESTRA RAJKO (Filharmonia Dolnośląska) - bilety

szukaj w artykułach:
ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2018-10-20, godz. 19:00
Miasto: JELENIA GÓRA
Miejsce: Filharmonia Dolnośląska
Adres: Marsz. Józefa Piłsudskiego 6058-500 JELENIA GÓRA,
Opis wydarzenia

W październiku br. nareszcie odwiedzi nas słynny na cały świat Budapest Ballet & Orchestra Rajko !!! Co ich tak wyróżnia? To, że Zespół w błyskotliwy sposób prezentuje połączenie gatunków: muzykę klasyczną i rozrywkową, autentyczny taniec salonowy i tańce z elementami zaczerpniętymi z niezwykle żywiołowego folkloru cygańskiego, jak również elementy oparte na tradycjnej muzyce świata.
BB&OR dotychczas występował w ponad 30 krajach, na czterech kontynentach, bawiąc wciąż niezliczone tłumy zadowolonych widzów. W swojej siedzibie w Budapeszcie BB&OR rzadko występuje, ponieważ większość czasu spędza w podróżach po świecie, nasz kraj tę wizytę zawdzięcza kontynuacji obchodów Roku Kultury Węgierskiej w Polsce, który przybliżył Polakom prawdziwą, wspaniałą Kulturę Węgier.
BB&OR od zarania działalności prezentował kulturę ściśle ludową, ale dzięki kreatywności i wielkim umiejętnościom artystów przekroczył tę ideę i przełamał sztywne schematy. W dzisiejszych występach BB&OR ludowość pojawia się w różnych aspektach; jest zarówno tematem, jak i środkiem przekazu. Folklor okazał się być twórczy i na tyle elastyczny, że jego nowe aranżacje i choreografie bawią wszystkich widzów, bez względu na ich upodobania, wiek i narodowość. Należy dodać, że muzyka zawsze jest grana na żywo a muzycy elitarnego Zespołu Rajko od lat są uznanym Ambasadorem Kultury Węgier na całym świecie. Ich żywiołowe i pełne temperamentu wykonania utworów klasycznych, jak i rozrywkowych nie mają sobie równych, trzeba to przeżyć by zrozumieć, dlaczego są tak sławni.
Zapraszamy na pierwsze po 5 latach koncerty w Polsce tego uznanego zespołu, gwarantujemy wspaniałe przeżycia i wyśmienitą zabawę, feria barw, lawina dźwięku i dynamicznego tańca przeniosą Państwa w inny, wesoły i kolorowy świat.
Szczegóły wydarzenia »


Miejsce siedzące: 100.00 PLN Bilety niedostępne
Miejsce siedzące: 90.00 PLN Bilety niedostępnekategoria: Bilety na koncerty
Jelenia Góra

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl