1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. (Tarasy przy Parku Wodnym Sopot) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - (Tarasy przy Parku Wodnym Sopot) - bilety

(Tarasy przy Parku Wodnym Sopot) - bilety

szukaj w artykułach:
Ceny biletów od: ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2019-07-14 20:00:00, godz.
Artysta: Ray Wilson - Genesis Classic
Miasto: Sopot
Miejsce: Tarasy przy Parku Wodnym Sopot
Adres: ul. Zamkowa Góra 3-5,
(GPS: 54.459962440143, 18.557482659817)
Kategoria: koncert

Opis wydarzenia


Szczegóły wydarzenia »

Ray Wilson - Genesis Classic

Ray Wilson podczas koncertu zaprezentuje zarówno twórczość solową jak i tę związaną z grupą GENESIS – od utworów sięgających początków istnienia zespołu, poprzez późniejsze, przełomowe kompozycje oraz te, które współtworzył na albumie “Calling All Stations”. Szkocki wokalista skupi się także na swoich solowych dokonaniach oraz twórczości grup: Guaranteed Pure, Stiltskin czy CUT. Na koncercie nie zabraknie wielu niespodzianek muzycznych.


Ostatnie dwa lata były dla Raya Wilsona bardzo owocne. W 2016 r. na rynku pojawiły się aż dwa nowe studyjne albumy artysty: akustyczny “Song for a friend” oraz “Makes me think of home” o bardziej elektrycznym brzmieniu. W 2017 roku ukazał się natomiast album Live pt. “Time and Distance”. Wydawnictwa spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem na rynku polskim. W tym roku Wilson wydał swoją pierwszą płytę w formacie Blu-Ray. To zarejestrowany w niemieckim studio ZDF Bauhaus eksluzywny, zagrany dla niewielkiej widowni koncert.


Fragmenty DVD
https://www.youtube.com/watch?v=-VBmJHXTg-U


Ray Wilson został wyróżniony przez „Classic Rock Magazin“ jako jeden z najwybitniejszych wokalistów z Wielkiej Brytanii. Kompozytor, autor tekstów, ceniony zwłaszcza za sceniczną charyzmę i zawsze wysoką formę koncertową. Swoją klasę potwierdził współpracą z zespołem Genesis, kiedy to w 1996 r. zastąpił w roli wokalisty Phila Collinsa. Dzięki oryginalnej barwie głosu, przywrócił grupie artystyczny charakter, bardziej kojarzony z czasami gdy przed mikrofonem w zespole stał Peter Gabriel. Wcześniej, w 1994 r., debiutujący zespół Stiltskin z Rayem Wilsonem w składzie stworzył niezapomniany utwór „Inside”, który podbił listy przebojów. Był numerem 1 w Wielkiej Brytanii. Szkocki wokalista współpracował także z takimi artystami jak: Armin Van Buuren, RPWL czy Scorpions.

Wszystkie koncerty artysty: Ray Wilson - Genesis Classic »

Lokalizacja


Wczytuję mapę...kategoria: Bilety na koncerty
Sopot

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl