1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. (RCK - Teatr Miejski) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - (RCK - Teatr Miejski) - bilety

(RCK - Teatr Miejski) - bilety

szukaj w artykułach:
Ceny biletów od: 85.00 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2020-10-16 18:00:00, godz.
Artysta: Michał Bajor - Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie
Miasto: Piła
Miejsce: RCK - Teatr Miejski
Adres: Pl. Staszica 1,
(GPS: 53.14589950000001, 16.743968300000006)
Kategoria: koncert

Opis wydarzenia


Szczegóły wydarzenia »

Michał Bajor - Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie

Artysta zaprezentuje nowy program koncertowy oparty na premierowym wydawnictwie płytowym, które jesienią 2019 ukaże się w sprzedaży. Na płycie znajdą się Jego ulubione piosenki włoskie i francuskie. Dla miłośników talentu Michała Bajora i sympatyków włoskich i francuskich przebojów będzie to z pewnością niezapomniany koncert!


Kiedy przed laty rówieśnicy Michała Bajora słuchali Beatlesów, on również zafascynowany, nucił ich ponadczasowe piosenki. Ale równolegle wsłuchiwał się w utwory włoskich i francuskich wykonawców. Festiwale w San Remo czy piosenki Piaf i Aznavoura, były dla niego wyznacznikiem gustu dobrej estrady. Od kolorowych włoskich po mądre francuskie przeboje. Po te ostatnie artysta sięgał w swoim muzycznym życiu wielokrotnie. Tym razem Michał Bajor postanowił przemieszać swoje muzyczno włosko-francuskie fascynacje , które w większości pierwszy raz nagrał na płycie i zbudował z nich koncert. To bardzo zróznicowany recital, od przejmującej “Je sui malade” Dalidy, przez kolorowe “Couleur cafe” Gainsburga , czy roztańczone “Quando, quando”, aż po dramatyczny “Hymn miłości “Edith Piaf. Piosenki w świetnych , większości nowych tłumaczeniach Rafała Dziwisza, ale i utwory z oryginalnymi tekstami włosko-francuskimi. W stylowych aranżacjach Wojciecha Borkowskiego i z udziałem wspaniałych muzyków.


W związku ze specyficznym i kameralnym charakterem recitalu Michała Bajora, uprzejmie prosimy o nie przyprowadzanie na koncert małych dzieci poniżej 6 roku życia. Przepraszamy i dziękujemy.

Wszystkie koncerty artysty: Michał Bajor - Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie »

Lokalizacja


Wczytuję mapę...kategoria: Bilety na koncerty
Piła

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl