1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. (Port Lotniczy Poznań Ławica) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - (Port Lotniczy Poznań Ławica) - bilety

(Port Lotniczy Poznań Ławica) - bilety

szukaj w artykułach:
Ceny biletów od: 50.00 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2020-07-19 20:00:00, godz.
Artysta: Cezary Pazura, Krzysztof Skiba - Summer Sky Festival
Miasto: Poznań
Miejsce: Port Lotniczy Poznań Ławica
Adres: ul. Bukowska 285,
(GPS: 52.4144131, 16.8372414)
Kategoria: kabaret

Opis wydarzenia


Szczegóły wydarzenia »

Cezary Pazura, Krzysztof Skiba - Summer Sky Festival

Startujemy z wyjątkowym projektem Summer Sky Festival czyli letnim cyklem koncertów, kabaretów oraz stand-upów w przyjemniej wieczornej atmosferze. Kolejny dzień festiwalu uświetnią dwa stand-upy: Cezarego Pazury i Krzysztofa Skiby.


Część I – Krzysztof Skiba


Skiba ciągle na wolności… czyli lider Big Cyca, legenda rocka Krzysiek Skiba w spektaklu komediowym w stylu STAND UP COMEDY. Spektakl oparty na barwnych opowiastkach z biografii Skiby pod tym samym tytułem. Kulisy programów telewizyjnych, wpadki w show biznesie, barwne ciekawostki z tras koncertowych…jest ostro jak w fabryce żyletek, a może nawet bardziej. To jest jak wizyta w SPA i tajski masaż mózgu w jednym. Spektakl przeznaczony jest dla widzów dorosłych.


Część II – Cezary Pazura


Charyzmatyczna postać polskiej sceny satyrycznej. Jako komik dał się poznać już w pierwszym polskim sitcomie – “13 posterunku”. Ceni sobie jednak żywy kontakt z publicznością, dlatego stworzył wiele programów rozrywkowych i kabaretowych, z którymi występuje w całej Polsce. Nie miesza się do polityki. Uprawia satyrę obyczajową. Hasłem przewodnim jego najnowszego programu jest “precz ze smutkiem i szarością”.


Widzimy się już 18 lipca 2020 o godzinie 20:00 na parkingu trawiastym Portu Lotniczego Ławica. Spodziewajcie się prawdziwie piknikowej atmosfery! Najlepsi artyści z doskonałą muzyką, wyjątkowe otoczenie lotniska, food truck-owa oferta gastronomiczna…to po prostu będzie świetnie spędzony letni wieczór w doborowym towarzystwie.


Strefa VIP – wydzielona strefa najbliżej sceny. Miejsca stojące, możliwości rozłożenia własnych kocyków na trawie w piknikowej atmosferze. Niewielka limitowana liczba osób. Konieczne zachowanie odległości 5m2 na osobę. Bliski dostęp do Food Truck-ów i punktów z napojami.


Strefa Standard – wydzielona strefa nieopodal sceny. Miejsca stojące, możliwości rozłożenia własnych kocyków na trawie w piknikowej atmosferze. Konieczne zachowanie odległości 5m2 na osobę. Dostęp do Food Truck-ów i punktów z napojami.


Strefa Samochodowa – wydzielona strefa z limitowaną liczbą samochodów. Maksymalnie 2 osoby w samochodzie. Możliwość korzystania ze strefy Food Truck i punktów z napojami.


Organizator: Visual Production

Wszystkie koncerty artysty: Cezary Pazura, Krzysztof Skiba - Summer Sky Festival »

Lokalizacja


Wczytuję mapę...kategoria: Bilety na koncerty
Poznań

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl