1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. "Love Story , czyli Walentynki w Filharmonii!" (Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - "Love Story , czyli Walentynki w Filharmonii!" (Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina) - bilety

"Love Story , czyli Walentynki w Filharmonii!" (Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina) - bilety

szukaj w artykułach:
ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2020-02-16, godz. 19:00
Miasto: Gdańsk
Miejsce: Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina
Adres: Ołowianka 1,

Kategoria: KoncertFilharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina

Opis wydarzenia

 
Co roku masz ten sam dylemat? Nie wiesz, gdzie spędzić święto zakochanych? Zastanawiasz się, jak sprawić radość ukochanej osobie? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!
 
 
 
Filharmonia Bałtycka i Tutti Entertainment prezentują wyjątkowe artystyczne wydarzenie – Love Story, czyli Walentynki w Filharmonii!
 
 
 
Walentynki to czas na niespodzianki, a romantyczny koncert to z pewnością pierwszy krok do udanej randki. Magia muzyki potrafi skruszyć każdy lód, a serce – roztopić! Gdzie będziecie rozumieć się bez słów? Z pewnością w Filharmonii, zapadając się w wygodnym (w sam raz czerwonym!) fotelu i rozkoszując muzyką z bliską Ci osobą. Zaskocz swoją drugą połówkę, zapraszając Ją lub Jego na muzyczną, pełną namiętnych zwrotów akcji muzyczną podróż.
 
 
 
Podczas koncertu zabrzmią najpiękniejsze melodie: od uwielbianych scen miłosnych z filmów, po arie operowe, czardasze, tanga i znane hity z repertuaru takich gwiazd jak Il Divo, Lou Reed, Riccardo Cocciante, Joe Davis, Willie Nelson czy Zbigniew Wodecki.
 
 
 
Partie wokalne wykonają: wybitna polska śpiewaczka, kobieta o niezwykłej scenicznej osobowości i wielkim sercu, Alicja Węgorzewska, a towarzyszyć jej będzie silny, męski głos Mirosława Niewiadomskiego, tenora, który oczarował gdańską publiczność, występując m.in. w popularnym show „10 Tenorów”.
 
 
 
Posłuchajcie, co wyniknie ze spotkania tych wybitnych polskich głosów. Czy w historii, jaką Wam opowiedzą, zobaczycie odbicie swojej własnej? Czy też odnajdziecie coś zupełnie nowego?
 
Jedno jest pewne – niezapomniany muzyczny wieczór w Filharmonii Bałtyckiej napełni Was na długo pozytywną energią! Alicja Węgorzewska i Mirosław Niewiadomski, czyli Ona i On na jednej scenie, w otoczeniu znakomitych muzyków z Orkiestry Amberto pod kierownictwem Natalii Walewskiej. 
 
 
 
Wystąpią:
 
 
 
Alicja Węgorzewska – mezzosopran
 
Mirosław Niewiadomski – tenor
 
Natalia Walewska – skrzypce solo / kierownictwo artystyczne
 
Orkiestra Amberto
 
Kamil Wicik – konferansjer
 
 
 
Organizator:
 
Tutti Entertainment
 
facebook.com/wyjatkowekoncerty/
 
Szczegóły wydarzenia »
Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina w Gdańsku , ul. Ołowianka 1, 80-751 Gdańsk

Lokalizacja: 54.35258,18.659695


Wczytuję mapę...kategoria: Bilety na koncerty
Gdańsk

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl