1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. (Dom Kultury Rybnik-Niedobczyce - Sala widowiskowa ) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - (Dom Kultury Rybnik-Niedobczyce - Sala widowiskowa ) - bilety

(Dom Kultury Rybnik-Niedobczyce - Sala widowiskowa ) - bilety

szukaj w artykułach:
Ceny biletów od: ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2019-09-29 18:00:00, godz.
Artysta: Wojciech Gąssowski
Miasto: Rybnik
Miejsce: Dom Kultury Rybnik-Niedobczyce - Sala widowiskowa
Adres: ul. Barbary 23,
(GPS: , )
Kategoria: koncert

Opis wydarzenia


Szczegóły wydarzenia »

Wojciech Gąssowski

Wojciecha Gąssowskiego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Wszyscy znamy jego wielki ponadczasowy przebój  „Gdzie się podziały tamte prywatki”, który zdobył pierwszą nagrodę na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu w 1987 r. czy też „Zielone Wzgórza nad Soliną”, bez których nie odbędzie się żaden koncert życzeń z dawnych lat. Na Scenie Białołęckiego Ośrodka Kultury przy van Gogha 1 piosenkarz wystąpi ze swoimi największymi szlagierami, zaśpiewa też utwory ze swojej ostatniej płyty „I wish you love”.


 Wojciech Gąssowski debiutował w 1962 r. na Festiwalu Młodych Talentów w Szczecinie, gdzie znalazł się w złotej dziesiątce laureatów. Współpracował m.in. z zespołem Czerwono-Czarni, z grupą Chochoły, śpiewał standardy jazzowe ze Swingtetem Janusza Zabieglińskiego i Triem Włodzimierza Nahornego. Był także częścią zespołu Tajfuny, z którym nagrał swój pierwszy przebój „Zielone Wzgórza nad Soliną”. Jako solista nagrywał również z orkiestrą Radiowego Studia Rytm. Związany był również z grupą ABC Andrzeja Nebeskiego, która w tym czasie zyskała największą popularność.


 Artysta został wyróżniony złotą płytą za album „Love me tender” oraz dwiema platynowymi płytami za albumy „Party” i „Gdzie się podziały tamte prywatki”. Ostatnia płyta zatytułowana „Co przed nami” sprzedała się w nakładzie 20 tys. egzemplarzy. W 2010 r. ukazała się najnowsza płyta zatytułowana „I Wish You Love”.


 

Wszystkie koncerty artysty: Wojciech Gąssowski »

Lokalizacja

kategoria: Bilety na koncerty
Rybnik

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl