1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. (Bielskie Centrum Kultury) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - (Bielskie Centrum Kultury) - bilety

(Bielskie Centrum Kultury) - bilety

szukaj w artykułach:
Ceny biletów od: ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2018-10-16 10:00:00, godz.
Artysta: Teatr Baniek Mydlanych - Tajemnica Bańki Szczęścia
Miasto: Bielsko-Biała
Miejsce: Bielskie Centrum Kultury
Adres: ul. Słowackiego 27,
(GPS: 49.826985996986, 19.039006233215)
Kategoria: dla dzieci

Opis wydarzenia


Szczegóły wydarzenia »

Teatr Baniek Mydlanych - Tajemnica Bańki Szczęścia

Teatr Baniek Mydlanych zaprasza na unikalne widowisko dla dzieci i prezentuje nowy spektakl "Tajemnica Bańki Szczęścia",
w którym znów spotkamy się ze znanymi już bohaterami Bąbelkiem i Mydlaneczką oraz Mistrzem Bulbulasem. Czekają na nas Olbrzymie Bańki Mydlane w nowych kształtach i kolorach!
Bajeczny karnawał baniek mydlanych oraz niesamowita dawka humoru i dobrej energii dla całej rodziny, czyli interaktywne show w wykonaniu międzynarodowych artystów, które zabierze Was w zachwycającą podróż do krainy magii i kolorów!

Uczniowie magicznej "BUL-BUL SZKOŁY": urocza Mydlaneczka i jedyny w swoim rodzaju Bąbelek pilnie uczą się sztuki panowania nad bańkami mydlanymi. Pomaga im nauczycielka "BUL-BUL SZKOŁY" - Wróżka Czarodziejówna: pokazuje  magiczne sztuczki i zdradza poufne sekrety tworzenia kolorowych baniek. Dzięki niej, bańki - ku wielkiemu zachwytowi widzów - dosłownie ożywają w rękach bohaterów!

Bąbelek - młody wynalazca, nie porzuca jednak próby odkrycia TAJEMNICY BAŃKI SZCZĘŚCIA, utraconej wiele, wiele lat temu... Wciąż brakuje mu jednego tajnego składnika, który - jak się okazuje - jest przechowywany w kolbach i słoikach laboratorium Mistrza Bulbulogii Szkodliwej - Profesora Bulbulasa. Oznacza to, że Mydlaneczka i Bąbelek muszą zebrać całą zdobytą dotychczas wiedzę i udać się wraz z widzami na spotkanie z prawdziwą przygodą! Zmierzą się z Mistrzem  Bulbulasem, by wszystkie stworzone przez niego smutne, markotne i szare bańki zamienić w szczęśliwe!
Oczywiście, nie obejdą się bez pomocy dorosłych: genialny wykładowca Akademii Bańkowej Magii - Profesor Dziwadło czuwa nad nimi na Mydło-Skype i wspiera w najtrudniejszych zadaniach, a wyjątkowa Wróżka Czarodziejówna zaskakuje wszystkich swoim magicznym bańkowym deszczem. Ten spektakl otworzy przed widzami świat prawdziwych czarów i baśni, którą artyści stworzą na scenie...

Polecamy dla dzieci od 4 do 10 roku życia!
Wszystkie koncerty artysty: Teatr Baniek Mydlanych - Tajemnica Bańki Szczęścia »

Lokalizacja


Wczytuję mapę...kategoria: Bilety na koncerty
Bielsko-Biała

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl