Zobacz jak uczą gry na instrumencie profesorowie Oxfordu!

W jaki sposób oxfordzcy wykładowcy mogą uczyć Ciebie czy mnie? Przez nuty i materiały muzyczne stworzone przez największych praktyków fortepianu, klarnetu, saksofonu czy skrzypiec. Mając dostęp do szkół napisanych przez wybitnych współczesnych kompozytorów i pedagogów muzycznych eesz uczyć się gry na wybranym instrumencie. Wiele materiałów zaopatrzonych zostały w płayty CD zawierające demo, podkłady czy dodatkowe nuty z akompaniamentem dla pianisty.

Szukasz szkóły gry na fortepianie dla dorosłych? Ucz się z zeszytami z serii Pianoworks autorstwa Janet i Alan Bullard. Alan Bullard jako współczesny kompozytor jest również doskonałym pedagogiem, o czym świadczy materiał jaki został opracowany we wspomnianej serii. Znajdziesz tu dwuczęściowy podręcznik do nauki gry na fortepianie wraz z płytą CD oraz kilka zeszytów z tematycznymi utworami o różnym stopniu trudności. Wśród nich również dwa zeszyty duetów na fortepian.

Pianoworks nauka gry na fortepianie dla dorosłych Pianoworks nauka gry na fortepianie dla dorosłych Pianoworks nauka gry na fortepianie dla dorosłych

Uczysz się śpiewu - zaproś do siebie wielkiego miłośnika muzyki chóralnej, propagatora chór amatorskich i nauczyciela śpiewu Boba Chilcotta

nuty na chór Chilcott nuty na chór Chilcott nuty na chór Chilcott

Chcesz sięgnąć po materiały muzyczne, które wprowadzą Cię w historię muzyki, zobacz serię Music Through Time czyli zbiory utworów na flet poprzeczny, klarnet i fortepian, w których znalazły się kompozycje z różnych epok. 

seria nut Music Through Time seria nut Music Through Timeseria nut Music Through Time

Masz 20, 30 lub 40 lat i chccesz zrealizować marzenie nauki gry na saksofonie czy klarnecie - dla Ciebie stworzono serię i nut na saksofon Creative Saxophone i nut na klarnet Creative Clarinet złożonej z czterech zeszytów. Jest idealna dla tych, którzy chcą grać jazz, rock czy muzykę współczesną, a jednocześnie opanować podstawowe umiejętności techniczne. 

 seria Creative Saxophone nuty na saksofon seria Creative Saxophone nuty na saksofon seria Creative Clarinet nuty na klarnet

Marzysz o poznaniu i zagraniu czegoś lekkiego i współczesnego? Zaciekawi Cię zatem seria nut z utworami współczesnej kompozytorki i pianistki jazzowej Nikki Iles. Wydane w kilku zeszytach utwory są znane i chętnie grane na całym świecie:

nuty na fortepian Nikki Iles jazz nuty na fortepian Nikki Iles jazz nuty na fortepian Nikki Iles jazz

Sięgnąłeś po gitarę i nie wiesz od czego zacząć, a moze masz ucznia, który dawno już skończył szkołę i  bardzo chciałby grać na gitarze - wybierz serię nut dla gitarzystów Enjoy Playing Guitar. To kilka zeszytów dla dorosłych miłośników gitary wraz z podręcznikami (w dwóch częściach) i zbiorami utworów, również na duety i zespół gitarowy.

  nuty na gitarę z serii Enjoy Playing Guitarnuty na gitarę z serii Enjoy Playing Guitar nuty na gitarę z serii Enjoy Playing Guitar
 
A nuty na organy? Oczywiście. Jest seria nut na organy w łatwym opracowaniu Easy Graded Organ Music. W dwóch zeszytach znajdzisz utwory, które pomogą opanować Ci poszczególne elementy techniki gry na organach szczegolnie w początkowych latach nauki.

nuty na organy z serii Easy Graded Organ Music nuty na organy z serii Easy Graded Organ Music
 

Powiązane Video Wszystkie video

BALTIC NEOPOLIS ORCHESTRA - SINFONIETTA parts I-IV
Metoda Suzuki, czyli metoda ma?ych kroczków - Jak i kiedy zacz?? nauk? gry na instrumencie?
A. Vivaldi - Lato, Burza na akordeonie
Jak granie na instrumencie wp?ywa na rozwój mózgu?

Instrumenty i sprzęt muzyczny

TC electronic NR1 Nova Repeater efekt gitarowy, Stereo Delay, 6 typw efektw Delay, Tap Tempo, Audio Tapping - tempo delaya zaley od stylu gry na instrumencie
Tonareli Fiberglass futera skrzypcowy, wkno szklane, kolor czarny
Latin Percussion Akcesoria do hardware & czci zamienne Noga - LP638 Futurelite zmianna rednica
Latin Percussion Akcesoria do hardware & czci zamienne Noga - LP638 Futurelite Pivot

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl