1. Start
  2. Artykuły
  3. Nuty - nowości, polecane, rankingi
  4. Wakacyjne brzmienia - 5 pomysłów na nuty do walizki czy plecaka
ARTYKUŁ: Nuty - nowości, polecane, rankingi - Wakacyjne brzmienia - 5 pomysłów na nuty do walizki czy plecaka

Wakacyjne brzmienia - 5 pomysłów na nuty do walizki czy plecaka

szukaj w artykułach:
Wakacyjne szlaki można przemierzać nie tylko z gitarą czy ukulele. Jeśli grasz na flecie, klarnecie czy saksofonie z pewnością nie raz bierzesz go w podróż. Pianino często może znaleźć się w nawet najbardziej zacisznym wakacyjnym miejscu. Jeżeli lubisz odpowczywać grając ulubione melodie mam dla Ciebie kilka propozycji, wśród których mam nadzieję znajdziesz coś dla siebie. Gorące rytmy muzyki latynoamerykańskiej, pełne emocji dźwięki ukochanych tematów muzyki filmowej, no i taneczne melodie przeróżnych kawałków muzyki pop. Nie może zabraknąć również najbardziej znanych hitów muzyki klasycznej.
Muzyka latynoamerykańska w trzech odsłonach: na skrzypce, gitarę i jako śpiewnik opracowany na fortepian, gitarę i głos. A mowa tu o nutach The Latin-American Fiddler - nuty zawierają płytę CD z pełnymi wykonaniami utworów oraz podkłady do samodzielnych ćwiczeń. Inna ciekawa pozycja to La guitarra latina w opracowaniu Marioli Adamiak. I wspomniany śpiewnik zawierający 81 piosenek czyli Budgetbooks - Latin Songs:

Muzyka latynoamerykańska na skrzypcegitara latino - nuty na gitaręśpiewnik gitara, <a href='/artykul/fortepian-41.html' img_src='/foto/image.php?width=120&image=art_41_1.jpg' class='withtooltip' >fortepian </a>głos - muzyka latino


Tematy muzyki filmowej zaaranżowane na najróżniejsze instrumenty znajdziecie w nowej serii Movie Grest Themes. Wśród nich temat z Gladiatora, Ojca Chrzestnego czy Rocky oraz kilka innych hitów. Do każdych nut dołączony jest kod audio online który daj dostęp online do różnych wersji akompaniamentu, podkładów oraz pełnych wersji każdego utworu.

MOvie Great ThemesMovie Great ThemesMovie Grat Themes


Teraz kolej na muzykę klasyczną i popowe hity. W tym temacie mam dla Was dwa ciekawe i często wybierane zbiory Really Easy Piano: Classical Greats - łatwe opracowanie na fortepian oraz Junior Guest Spot: Classical Greats Easy Playalong for Clarinet - opracowanie na klarnet. Największe przeboje  popowe znajdziesz natomiast w Chart Hits Now! Roar plus - opracowanie na fortepian, z akordami gitarowymi i słowami oraz w opracowaniu na saksofon Chart Hits: Tenor Saxophone
I pozostaje mi życzyć udanych - także muzycznie - wakacji.


© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl