Wakacyjne brzmienia - 5 pomysłów na nuty do walizki czy plecaka

Wakacyjne szlaki można przemierzać nie tylko z gitarą czy ukulele. Jeśli grasz na flecie, klarnecie czy saksofonie z pewnością nie raz bierzesz go w podróż. Pianino często może znaleźć się w nawet najbardziej zacisznym wakacyjnym miejscu. Jeżeli lubisz odpowczywać grając ulubione melodie mam dla Ciebie kilka propozycji, wśród których mam nadzieję znajdziesz coś dla siebie. Gorące rytmy muzyki latynoamerykańskiej, pełne emocji dźwięki ukochanych tematów muzyki filmowej, no i taneczne melodie przeróżnych kawałków muzyki pop. Nie może zabraknąć również najbardziej znanych hitów muzyki klasycznej.

Muzyka latynoamerykańska w trzech odsłonach: na skrzypce, gitarę i jako śpiewnik opracowany na fortepian, gitarę i głos. A mowa tu o nutach The Latin-American Fiddler - nuty zawierają płytę CD z pełnymi wykonaniami utworów oraz podkłady do samodzielnych ćwiczeń. Inna ciekawa pozycja to La guitarra latina w opracowaniu Marioli Adamiak. I wspomniany śpiewnik zawierający 81 piosenek czyli Budgetbooks - Latin Songs:

Muzyka latynoamerykańska na skrzypcegitara latino - nuty na gitaręśpiewnik gitara, <a href='/artykul/fortepian-41.html' img_src='/foto/image.php?width=120&image=art_41_1.jpg' class='withtooltip' >fortepian </a>głos - muzyka latino


Tematy muzyki filmowej zaaranżowane na najróżniejsze instrumenty znajdziecie w nowej serii Movie Grest Themes. Wśród nich temat z Gladiatora, Ojca Chrzestnego czy Rocky oraz kilka innych hitów. Do każdych nut dołączony jest kod audio online który daj dostęp online do różnych wersji akompaniamentu, podkładów oraz pełnych wersji każdego utworu.

MOvie Great ThemesMovie Great ThemesMovie Grat Themes


Teraz kolej na muzykę klasyczną i popowe hity. W tym temacie mam dla Was dwa ciekawe i często wybierane zbiory Really Easy Piano: Classical Greats - łatwe opracowanie na fortepian oraz Junior Guest Spot: Classical Greats Easy Playalong for Clarinet - opracowanie na klarnet. Największe przeboje  popowe znajdziesz natomiast w Chart Hits Now! Roar plus - opracowanie na fortepian, z akordami gitarowymi i słowami oraz w opracowaniu na saksofon Chart Hits: Tenor Saxophone
I pozostaje mi życzyć udanych - także muzycznie - wakacji.

Powiązane Video Wszystkie video

Od smyka do muzyka - Nuty
Klasyczne Brzmienia - 57 motywów, 33 kompozytorów
Wojciech Kilar, Walc z filmu Trędowata
Rachmaninov - preludium cis-moll Józef Hofmann

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Drodowski Mirosaw ″Akordowe brzmienia gitary klasycznej″ ksika + CD
Native Instrument Massive program komputerowy
Roland AC-60 wzmacniacz do gitary akustycznej
DBZ Imperial ST Black gitara elektryczna

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl