Nuty: piosenki dla dzieci

Wesołe nutki - piosenki naszego dzieciństwa - Wojciech Wojakowski

30 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Sześć działów tematycznych ułatwi wyszukanie odpowiednich melodii w zależności od sytuacji w jakiej chcemy je wykorzystać (spis piosenek na skanach powyżej). Piosenki do zabawy pomogą rozpocząć lub uatrakcyjnić wiele dziecięcych zabaw w przedszkolu czy podczas zajęć w świetlicy. Kołysanki uśpią nawet największego nicponia. Wesołe nutki uatrakcyjnią przedszkole przedstawienia, a kolędy pomogą przygotować najpiękniejsze jasełka. Rozśpiewane zuchy przeniosą dzieci na wakacyjne ścieżki i szlaki. W ostatnim dziale zebrano kilka gier i zabaw, które rozkręcą każdą dziecięcą imprezę.Każda piosenka opatrzona została zapisem nutowym i akordami gitarowymi, co ułatwi akompaniowanie dzieciom przy śpiewie. Książka wydana została w twardej oprawie na kredowym papierze i może być doskonałym prezentem dla niejednego dziecka. Z takim śpiewnikiem żadne dziecięce karaoke nie będzie nudne. Do książki jako gratis dołączono płytę DVD z karaoke do kilku piosenek Majki Jeżowskiej. Tytuł: Wesołe nutki - piosenki naszego dzieciństwaAutor: Wojciech WojakowskiStopień trudności:  dla początkującychInstrument:  fortepian, flet prosty, gitara (akordy) Notacja muzyczna:  zapis nutowy, akordyWydawnictwo: ArystotelesFormat: 104 str, A4, twarda oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 8360910474 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Wojakowski Wojciech ″Tradycyjne koldy na gos i gitar″
AN Wojakowski Wojciech ″Gitara - nauka gry od podstaw″
PWM Mynarski Wojciech, Sent Janusz - Piosenki na gos z fortepianem (+ funkcje harmoniczne)
AN Ziemlaski Roman ″Nutki krasnoludki″ ksika
Kwartet smyczkowy Walasek

Kwartet smyczkowy Walasek

Jedyny ściśle rodzinny, profesjonalny kwartet smyczkowy na świecie. Występuje w składzie: ojciec - wiolonczelista Wojciech Walasek oraz jego dzieci - skrzypkowie Emilia i Wojciech i altowiolista Kamil. Głębokie tradycje muzykowania w rodzinie Walasków sięgają XVIII wieku.

Opowieść o początkach jazzu w Polsce – Wojciech Karolak w cyklu „Muzyka wolności”

Opowieść o początkach jazzu w Polsce – Wojciech Karolak w cyklu „Muzyka wolności”

Przedstawiamy kolejny odcinek cyklu „Muzyka wolności. W 100. rocznicę urodzin Leopolda Tyrmanda”. Przez osiem tygodni prezentujemy rozmowy z muzykami, którzy debiutowali w latach 50. ubiegłego stulecia. Bohaterem szóstego odcinka jest Wojciech Karolak – znakomity pianista, wirtuoz organów Hammonda,

Skąd wzięła się muzyka?

Skąd wzięła się muzyka?

Czy zadaliście sobie kiedykolwiek pytanie skąd wzięła się muzyka? Czy może jest to taka część naszego życia, że jakoś trudno sobie wyobrazić, że kiedyś mogła nie istnieć i że nasi przodkowie mogli bez niej żyć?

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl