Nuty PDF do pobraniaKsięgarnia muzyczna Wyszukiwarka PDF

Nuty PDF: Fortepian PDFs (some oraz Gitara cords added).George Ulmer. Pigalle

Aby pobrać nuty: Fortepian PDFs (some oraz Gitara cords added).George Ulmer. Pigalle (Piano sheets (some with guitar cords added).George Ulmer. Pigalle) kliknij w przycisk znajdujący się poniżej:

POBIERZ NUTY

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Gershwin George - Gold, utwory jazzowe na fortepian + CD
Power Cords PC 189 VDE C13-C14 kabel zasilajcy 1.5m
PWM Gershwin George - Really easy piano
Yamaha GB1 K PE Baby Grand fortepian (151 cm)

GITARA

Gitara to prawdopodobnie najbardziej rozpowszechniony instrument na świecie. Należy do rodziny instrumentów strunowych, a jej korzenie nie są dokładnie znane. Istnieje teoria, iż przodkiem gitary jest...

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Gracjan Szymczak

Urodził się w 1986 roku we Wrocławiu. Ukończył wrocławską Akademię Muzyczną im. Karola Lipińskiego w klasach: prof. Grzegorza Kurzyńskiego (fortepian), prof. Lidii Grzanki-Urbaniak (wiolonczela) oraz prof. Marka Pijarowskiego (dyrygentura), otrzymując dyplom z wyróżnieniem.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl