Nuty: Nuty

Stanisław Moniuszko: Sonety krymskie tom 26 - nuty na chór i orkiestrę

129 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Sonety krymskie to opracowanie ośmiu wierszy Adama Mickiewicza w sposób kantatowy, z udziałem chóru, orkiestry i solisty. Stanowią arcydzieło zabierają słuchacza w podróż po stepach Akermanu widzianych dwiema parami oczu – wybitnego poety i wybitnego kompozytora. Prezentowane wydanie Sonetów krymskich Stanisława Moniuszki to pierwsza w historii edycja źródłowo-krytyczna tego utworu, opatrzona obszernym wstępem i komentarzem krytycznym.Publikacja ma charakter naukowy i skierowana jest do wszystkich osób, które fascynuje postać, twórczość i warsztat autora Prząśniczki. Pozwala na lepsze zapoznanie się z procesem powstania i recepcją dzieła oraz sięga do źródeł, żeby jak najwierniej oddać intencję autora. Tytuł: Sonety krymskie tom 26Autor: Stanisław MoniuszkoInstrument: chór, orkiestraStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychNotacja muzyczna: zapis nutowy, partyturaSeria: Moniuszko - DziełaWydawnictwo: PWMFormat: 292 stron, N4 stojący, oprawa twardaJęzyk wydania: angielski, polski, rusISBN: 9790274019921 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Moniuszko Stanisław - Najpiękniejszy Moniuszko na fortepian
Seymour Duncan PED CATALINA CHOR chorus efekt gitarowy
RockBag Marching Band Line - Chor Lyra Bag
Gretsch Tom Tom USA Brooklyn Gold Sparkle
Stanisław Moniuszko

Stanisław Moniuszko

Ten urodzony w 1819 roku w Ubielu kompozytor w wieku 8 lat rozpoczął naukę gry na fortepianie u Augusta Freyera w Warszawie. Następnie wyjechał do Mińska, gdzie udzielał mu lekcji Dominik Stefanowicz. W 1937 roku pojechał do Berlina, by doskonalić swoje zdolności oraz poszerzać wiedzę z zakresu...

„Encyklopedia Muzyczna PWM” ukończona

„Encyklopedia Muzyczna PWM” ukończona

Ostatni, 12. tom „Encyklopedii Muzycznej PWM” trafił do sprzedaży 12 lutego br. Tym samym zamknięta zostaje 33-letnia historia jednego z najbardziej ambitnych przedsięwzięć Polskiego Wydawnictwa Muzycznego.

Polski Chór Kameralny Polski Chór Kameralny Schola Cantorum Gedanensis

Polski Chór Kameralny Polski Chór Kameralny Schola Cantorum Gedanensis

Polski Chór Kameralny Schola Cantorum Gedanensis* należy do wąskiego grona światowej elity w pełni profesjonalnych chórów kameralnych. Zespół założony w roku 1978 przez Ireneusza Łukaszewskiego, od 1983 pozostaje pod dyrekcją i kierownictwem artystycznym Jana Łukaszewskiego.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl