Nuty: Nuty

Paul Harris: How to sight-read - Jak nauczyć się czytać nuty - podręcznik samouczek dla uczniów, rodziców, studentów i nauczycieli

68 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Podręcznik prezentuje nowe, innowacyjne podejście do nauki czytania nut a vista. Napisany, aby pomóc zarówno uczniom, rodzicom, jak i nauczycielom rozwijać umiejętności płynnej gry z nut na instrumentach muzycznych. Ta książka rewolucjonizuje praktykę czytania ze zrozumieniem, korzystając z nowatorskiego i zabawnego podejścia, które łączy solidną wiedzę, naukowe zasady oraz technologię XXI wieku. Wciągające ćwiczenia zawarte w książce są wspierane przez unikalną aplikację internetową umożliwiającą czytelnikom poprawę kluczowych obszarów techniki czytania ze słuchu, w tym rytmu, rozpoznawania wzorców i szybkości przetwarzania mózgu. Nuty przeznaczone dla średnio zaawansowanych. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje. Tytuł: How to sight-readAutor: Paul HarrisStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: różneNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Faber MusicFormat: 80 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780571543076 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Wenclewski Jacek ″Przeboje muzyki klasycznej″ samouczek na gitar
PWM Dick Arthur - Gitara dla pocztkujacych. Wyjtkowy i przystpny samouczek do nauki gry (+ CD)
Seymour Duncan SPB 4 Steve Harris Signature przetwornik do gitary basowej typu Precision
Tech 21 SH-1 Steve Harris przedwzmacniacz do gitary basowej
Spotkanie z muzyką filmową w kawiarni „Papuga”

Spotkanie z muzyką filmową w kawiarni „Papuga”

Kawiarnia „Papuga” w Bielsku-Białej przez wiele lat sąsiadowała z bielską szkołą muzyczną stając się częstym miejscem spotkań zarówno uczniów jak i nauczycieli POSM. Chociaż kilka lat temu POSM został przeniesiony do nowego budynku nieco dalej od „Papugi” artyści postanowili ponownie pojawić się w k

Paul Schweinester

Paul Schweinester

Do niedawna solista wiedeńskiej Volksoper, obecnie występuje gościnnie w takich teatrach operowych, jak Staatstheater (Monachium), Royal Opera House Covent Garden (Londyn) czy Opéra National (Paryż).

Komponowanie muzyki – jak to się robi

Komponowanie muzyki – jak to się robi

Wiele razy pytano mnie: „jak to się robi?” Żeby wszystko było jasne – chodzi o komponowanie muzyki. Dopóki nie usłyszałem tego pytania nie zastanawiałem się nad tym – po prostu to robiłem i już. A odpowiedź na to pytanie nie jest tak prosta jak samo komponowanie.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl