Nuty: nuty na fortepian

Miniatury fortepianowe - transformacje ( + płyta CD) - nuty na fortepian

30 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Miniatury fortepianowe są wynikiem projektu artystycznego Katedry Rytmiki i Improwizacji Fortepianowej, dotyczącego stworzenia literatury muzycznej, mogącej mieć zastosowanie w realizacji zadań artystycznych oraz dydaktycznych na zajęciach rytmiki i improwizacji fortepianowej. Kompozycje powstały z myślą o poszerzeniu literatury muzycznej, przeznaczonej do kształtowania predyspozycji zarówno muzycznych, jak i ruchowych w zakresie metody Rytmiki. Do wydania nutowego dołączona jest płyta CD z nagraniami utworów. Tytuł: Miniatury fortepianowe - transformacjeAutor: Marzena KamińskaStopień: dla średnio zaawansowanychInstrument: fortepianWydawnictwo: Akademia Muzyczna w GdańskuFormat: 31 × 23 × 1 cm, miękka oprawa, w komplecie płyta CDJęzyk wydania: polskiISBN: 9790801544544 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Dvorak Antonin - Miniatury na fortepian
AN Drodowski Mirosaw ″Sonatiny Fortepianowe″
AN Musia Zdzisaw ″Miniatury na dwie gitary″ + CD
PWM Thomys Alojzy - Miniatury w różnych stylach. 10 utworów na saksofon altowy (Es) z fortepianem (+ partia saksofonu)
Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Trzech klasyków z Wiednia

Trzech klasyków z Wiednia

Ilu było klasyków? Co za pytanie! – trzech: Haydn, Mozart i Beethoven. Ale czy tylko oni naprawdę się liczą w europejskiej epoce klasycyzmu? Na to wygląda... przynajmniej do tego przekonuje nas kolejna płyta wydawnictwa Dux, opublikowana w serii „Mistrzowie epok i ich dzieła”.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl