Nuty: Nuty

Aleksander Nowak: Sonata w trzech nastrojach - nuty na skrzypce i gitarę

59 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


 Publikacja zawiera sonatę w trzech nastrojach opracowaną na skrzypce i gitarę. Kompozycja autorstwa Aleksandra Nowaka zawiera partyturę jak i głosy instrumentalne. Nuty przeznaczone dla średnio zaawansowanych muzyków. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje. Tytuł: Sonata w trzech nastrojach na skrzypce i gitaręAutor: Aleksander Nowak Stopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: skrzypce, gitaraNotacja muzyczna: zapis nutowy, partytura, głosyWydawnictwo: PWMSeria: CameraFormat: 60 str., N4 stojący, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9790274037857 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Cambridge Audio Sonata AR 30 zestaw amplituner + odtwarzacz DVD, srebrny
PWM Rycki Aleksander - Elementarna szkoa ABC na fortepian op. 50
AN Szałko Z. ″Jak nastroić gitarę″ DVD
Rockbag Eco pokrowiec na gitarę klasyczną 1/2
Sonata

Sonata

Nazwa tej formy muzycznej wywodzi się od włoskiego słowa suonare oznaczającego „brzmieć”. Dawniej (XVII wiek) sonata był to utwór instrumentalnym na wiele głosów i w taki sposób stała się przeciwieństwem wokalnej kantaty.

Trzech klasyków z Wiednia

Trzech klasyków z Wiednia

Ilu było klasyków? Co za pytanie! – trzech: Haydn, Mozart i Beethoven. Ale czy tylko oni naprawdę się liczą w europejskiej epoce klasycyzmu? Na to wygląda... przynajmniej do tego przekonuje nas kolejna płyta wydawnictwa Dux, opublikowana w serii „Mistrzowie epok i ich dzieła”.

Kraków (Polen): „Miłość do trzech pomarańczy” S. Prokofiev

Kraków (Polen): „Miłość do trzech pomarańczy” S. Prokofiev

Relacja z opery Siergieja Prokofiewa "Miłość do trzech pomarańczy", która została zaprezentowana 4 lipca w Operze Krakowskiej.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl