Nuty: nuty na pianino dla początkujących

Piano Exam Pieces plus Exercises 2023 Grade 3 - Trinity College - utwory egzaminacyjne i ćwiczenia - nuty na fortepian

60 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja "Piano Exam Pieces plus Exercises" to niezbędne narzędzie dla uczniów i nauczycieli przygotowujących się do egzaminów Trinity Piano Grade 3 od 2023 roku. Zawiera starannie wybrane utwory, które zostały ocenione i zredagowane przez panel ekspertów, zapewniając kompleksowe wsparcie w przygotowaniach do egzaminu. Wśród treści znajdują się również nowo skomponowane ćwiczenia techniczne, dostosowane do aktualnych wymagań programowych na rok 2023. Książka oferuje znacznie rozszerzony wybór stylów i gatunków muzycznych, obejmując klasykę od baroku po XXI wiek, jazz i muzykę latynoamerykańską, oraz szeroki wachlarz zupełnie nowych kompozycji zarówno w stylach klasycznych, jak i jazzowych. Dodatkowo, znajdziesz tu aranżacje światowych hitów muzyki pop, w tym utwory takich artystów jak BTS, oraz muzykę filmową i telewizyjną, jak np. Harry Potter czy Doctor Who.  Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.   Spis treści: Morning (Bridge)All Blues (Davis, arr. Sheriff )Harry and Ginny (from Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1) (Desplat)Tres palabras (Farrés, arr. Treweek)Once Upon a December (from Anastasia) (Ahrens/Flaherty, arr. Gavin)Wild Mignonette (no. 1 from Kleine Blumen (Little Flowers), op. 205) (Gurlitt)Turkish March (duet) (Gurlitt)Little Stream (Potůček) (Jurníčková)Chord Etude (Moore)Angry Birds Theme (Pulkkinen, arr. Hakkola)Mountain Spirit (Sainio)Dynamite (BTS) (Stewart/Agombar, arr. Human) Tytuł: Piano Exam Pieces plus Exercises 2023 Grade 3 Stopień trudności: dla początkującychInstrument: fortepianSeria: ABRSM Exam PiecesWydawnictwo: ABRSMFormat: 28 stron, A4, miękka oprawaNotacja muzyczna: zapis nutowyJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781804903148 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Peterson Oscar - Jazz exercises, minuets, etudes & pieces for piano
GHS A12 Handmaster Plus przyrząd do ćwiczenia
APS Trinity monitor aktywny
Jeremi UBG 00 2023 911 pokrowiec na ukulele koncertowe
Stephen Michael Reich

Stephen Michael Reich

Kompozytor amerykański, jeden z głównych przedstawicieli minimalizmu w muzyce urodził się w 1936 roku w Nowym Jorku. Studiował na Uniwersytecie Cornella, Julliard School oraz w Mills College.

Krzysztof Knittel

Krzysztof Knittel

Ur. w 1947 r. w Warszawie. W Warszawie studiował też reżyserię dźwięku i kompozycję. Realizuje utwory komputerowe i elektroakustyczne, pisze utwory orkiestrowe, kameralne, sceniczne, komponuje muzykę dla baletu, teatru, filmu...

Mechanika porywająca tłumy

Mechanika porywająca tłumy

DJ jest osobą zajmująca się dobieraniem oraz odtwarzaniem i miksowaniem muzyki na żywo w celu rozbawienia publiczności. Stara się stworzyć płynność muzyczną w swoim występie, łącząc ze sobą różne utwory, a nawet dodając efekty dźwiękowe, sample, utwory typu A capella. DJ-e turntabliści posługują się

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl