Nuty: Nuty

Muzyczna zakładka magnetyczna - wiolonczelista i muzyczny cytat

6 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Zakładka magnetyczna z muzycznym wizerunkiem wiolonczelisty, to nie tylko piękny ale także praktyczny gadżet. Laminowana powierzchnia zapewnia trwałość i odporność na uszkodzenia, a mocny magnes gwarantuje pewne i stabilne przymocowanie do stron książki, bez ryzyka przesuwania się podczas przechowywania. Zakładka ma wymiary 14 cm x 4 cm (7cm x 4 cm po złożeniu), co czyni ją idealną do oznaczania stron w książkach i nutach. Dzięki jej wygodnemu i praktycznemu designowi, czytanie i nauka muzyki stają się jeszcze bardziej przyjemne i wygodne. Oprócz wizerunku instrumentalisty na drugiej stronie zakładki widnieje piękny muzyczny cytat. Grafika autorstwa znakomitego ilustratora - Andrzeja Tylkowskiego. zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Studiologic SL MAGNETIC COMPUTER PLATE magnetyczna podkadka pod laptopa
Musoneo Produkcja muzyczna z Ableton Push - kurs video PL, wersja elektroniczna
K&M 11580-000-29 magnesy do statyww (Silna moc magnetyczna - mini rozmiar), 2 magnesy w opakowaniu typu blister
Adam Hall Hardware 88001 M - Magnetyczna etykieta na opis z tworzywa sztucznego, biaa, 177 x 127 mm
Kwartet smyczkowy Walasek

Kwartet smyczkowy Walasek

Jedyny ściśle rodzinny, profesjonalny kwartet smyczkowy na świecie. Występuje w składzie: ojciec - wiolonczelista Wojciech Walasek oraz jego dzieci - skrzypkowie Emilia i Wojciech i altowiolista Kamil. Głębokie tradycje muzykowania w rodzinie Walasków sięgają XVIII wieku.

Sir James Galway

Sir James Galway

„Człowiek ze złotym fletem” przyszedł na świat w Belfaście w roku 1939. Karierę muzyczną rozpoczął będąc dzieckiem od gry na flażolecie, a mając zaledwie 10 lat wygrał konkurs muzyczny w swoim rodzinnym mieście.

SZKOŁY NARODOWE

SZKOŁY NARODOWE

Szkoły narodowe to ruch muzyczny, który powstał w drugiej połowie XIX wieku jako odpowiedź na nacisk romantyzmu germańskiego oraz opery włoskiej. Nurt ten miał na celu podkreślać oraz promować wartości oraz piękno poszczególnych narodów...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl