Nuty: Nuty

Wokół emisji głosu - technika, metodyka, praktyka - zbiór artykułów

47 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja "Wokół emisji głosu: technika, metodyka, praktyka" stanowi niezwykle wartościowy zbiór artykułów, który skupia się na różnych aspektach techniki wokalnej oraz kształcenia głosu. Jest to nieocenione źródło wiedzy dla nauczycieli śpiewu, dyrygentów chóralnych oraz dla wszystkich praktykujących wokalistów. W publikacji znajdują się artykuły renomowanych polskich pedagogów śpiewu, którzy eksplorują różne zagadnienia związane z techniką wokalną, higieną głosu, anatomią aparatu głosowego, dykcją, artykulacją oraz specyfiką wykonawstwa artystycznego w różnych gatunkach muzycznych. Znajdą się tu również praktyczne wskazówki dotyczące pracy z głosem oraz metod ćwiczeń. Artykuł Roberta Nakonecznego, który porusza kluczowe kwestie techniki wokalnej, takie jak oddech, rezonatory czy rejestry głosowe. Prof. Ewa Iżykowska-Lipińska analizuje techniki wokalne w różnych gatunkach muzycznych, natomiast prof. Agnieszka Franków-Żelazny przedstawia metody pracy zespołowej i indywidualnej z chórzystami. Tytuł: Wokół emisji głosu - technika - metodyka - praktykaAutor: red: Monika Karwaszewska, Monika Fedyk-KlimaszewskaWydawnictwo: Akademia Muzyczna w GdańskuFormat: 195 stron, 24 × 17 × 1 cm, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788364615504 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Danyszowa H., Iszkowska Z., Jargoń J., Leitner M., Moszumańska-Nazar K. - <br />Zbiór ćwiczeń do kształcenia słuchu
AN Zaleski Piotr, Klich Jarema, Zieliski Marek ″Metodyka nauczania gry na gitarze″ ksika
PWM Sosiński Kazimierz - Studium gry akordowej na gitarze, technika chwytów barré, akordy i ich symbole
PWM Drzewiecki Zbigniew - Gamy i pasae na fortepian, z. 3. Technika podwjnych dwikw
Anna Netrebko

Anna Netrebko

Charakterystyczna, ciemna barwa głosu, znakomita prezencja i styl to cechy, które zaprowadziły tę rosyjską sopranistkę na szczyty. Urodzona w 1971 roku w Krasnodarze Anna Netrebko rozpoczęła swoją karierę sprzątając w Teatrze Maryjskim w Petersburgu, gdzie jednak szybko została zauważona przez

Polska, Bydgoszcz. Filharmonia Pomorska: Dwa spojrzenia na utwór. Mozart Requiem

Polska, Bydgoszcz. Filharmonia Pomorska: Dwa spojrzenia na utwór. Mozart Requiem

W pierwszych dźwiękach „Requiem” Wolfganga Amadeusza Mozarta granych przez orkiestrę symfoniczną w Bydgoszczy pod batutą Bassema Akiki zapanował na sali koncertowej spokój, ogromne skupienie, aby po chwili spokój ten wypełnił się dźwiękami przestrzennie rozchodzącego się z głośników głosu chóru Oper

46. Międzynarodowy Festiwal Wratislavia Cantans

46. Międzynarodowy Festiwal Wratislavia Cantans

2–18 września 2011, Wrocław, Dolny Śląsk. Program 46. edycji Międzynarodowego Festiwalu Wratislavia Cantans, która zaplanowana jest na trzy weekendy września 2011, zbudowana jest wokół trzech różnych tematów.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl