Nuty: Nuty

Pop Specials for Strings: Shallow from A Star Is Born - nuty na orkiestrę smyczkową

316 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja mieści w sobie kultowy przebój Lady Gagi "Shallow" pochodzący z filmu A Star Is Born z 2018 roku. Opracowanie na orkiestrę smyczkową. Wydanie obejmuje partyturę i głosy orkiestrowe. Nuty przeznaczone dla średnio zaawansowanych muzyków. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje. Tytuł: Pop Specials for Strings: Shallow from A Star Is BornArtysta: Lady Gaga Stopień trudności: dla średnio zaawansowanychInstrument: orkiestra smyczkowaNotacja muzyczna: zapis nutowy, partytura i głosySeria: Pop Specials for StringsWydawnictwo: Hal LeonardFormat: A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 0888680942434 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Dunlop D38 28LB pasek gitarowy Lucky 13 Born To Lose
Ketron Pendrive 2016 MidJPro Style Upgrade v4 - pendrive z dodatkowymi stylami
Ketron Pendrive 2016 SD7 Style Upgrade v4 - pendrive z dodatkowymi stylami
Ketron Pendrive 2016 Style POP - pendrive z dodatkowymi stylami Pop
Klasyka przenika się z muzyką pop

Klasyka przenika się z muzyką pop

Ostatnio było o fuzjach muzycznych pomiędzy muzyką rockową i klasyczną, tym razem na tapecie liczne i różnorodne integracje klasyczno-popowe. Znajdziemy takie o których pewnie nawet większość z nas nie zdaje sobie sprawy, utwory inspirowane klasyką, wykorzystujące klasyczne instrumentarium, albo po

„Klasyka przenika” – do ROCKA!

„Klasyka przenika” – do ROCKA!

Czyli wybrane aranże rockowe utworów muzyki klasycznej z odrobiną komentarza. Utwory napisane kilkaset lat temu mogą powracać i przenikać do muzyki rozrywkowej, jazzu, rocka, pop, rapu, metalu – właściwie wszędzie. Przenikanie odbywa się tutaj nie tylko w sferze kompozycji, ale również w instrumenta

DYRYGENT NADAJE TON – rozmowa z Güntherem Pichlerem

DYRYGENT NADAJE TON – rozmowa z Güntherem Pichlerem

Adam Domagała: Kiedy ponad 40 lat temu zakładał Pan słynny Alban Berg Quartet był już Pan, podobnie jak Pana koledzy, uznanym wirtuozem, profesorem Akademii Muzycznej w Wiedniu. Używając terminologii ze świata muzyki pop: to była supergrupa, głośna już od samego początku istnienia dzięki reputacji..

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl