Nuty PDF do pobraniaKsięgarnia muzyczna Wyszukiwarka PDF

Nuty PDF: Fortepian PDFs (some oraz Gitara cords added).Ayer, Nat. If you were the only girl

Aby pobrać nuty: Fortepian PDFs (some oraz Gitara cords added).Ayer, Nat. If you were the only girl (Piano sheets (some with guitar cords added).Ayer, Nat. If you were the only girl) kliknij w przycisk znajdujący się poniżej:

POBIERZ NUTY

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Power Cords PC 189 VDE C13-C14 kabel zasilajcy 1.5m
PWM Gershwin George - Gold, utwory jazzowe na fortepian + CD
Dunlop Lucky 13 08 Hate Girl kostka gitarowa 1.00mm
Dunlop Lucky 13 09 Love Girl kostka gitarowa 0.60mm

GITARA

Gitara to prawdopodobnie najbardziej rozpowszechniony instrument na świecie. Należy do rodziny instrumentów strunowych, a jej korzenie nie są dokładnie znane. Istnieje teoria, iż przodkiem gitary jest...

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Gracjan Szymczak

Urodził się w 1986 roku we Wrocławiu. Ukończył wrocławską Akademię Muzyczną im. Karola Lipińskiego w klasach: prof. Grzegorza Kurzyńskiego (fortepian), prof. Lidii Grzanki-Urbaniak (wiolonczela) oraz prof. Marka Pijarowskiego (dyrygentura), otrzymując dyplom z wyróżnieniem.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl