1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
ARTYKUŁY - Wydarzenia muzyczne

Artykuły - Wydarzenia muzyczne w dniu: 2019-11-29

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami.


szukaj w artykułach:

Jubileuszowa trasa Marcin Wasilewski Trio

2019-11-29

Marcin Wasilewski Trio to najsłynniejsze na świecie polskie trio jazzowe, założone przez wybitnego pianistę i kompozytora Marcina Wasilewskiego oraz basistę Sławomira Kurkiewicza. Muzycy od wielu lat są ambasadorami polskiej kultury na świecie.

czytaj dalej »

JIMI HENDRIX SYMFONICZNIE

2019-11-29

Niezwykły koncert, podczas którego znane przeboje Jimiego Hendrixa zabrzmią w zupełnie nowych aranżacjach. Usłyszymy znane hity, takie jak: Foxy Lady, Voodoo Child, czy Hey Joe, w wykonaniu: Jorgosa Skoliasa (wokal), Łukasza Łyczkowskiego (wokal, finalista Voice of Poland) oraz wirtuoza gitary – aut

czytaj dalej »

Koncert Sinfonietty Dresden z serii Beethoven / Punkty przecięcia

2019-11-29

Sinfonietta Dresden rozpoczyna nową serię koncertów: Beethoven / Punkty przecięcia. Odbywa się ona we współpracy z uczelnią Hochschule für Musik Dresden i stowarzyszeniem Meetingpoint Music Messiaen Görlitz.

czytaj dalej »

Andrzejki z Los Duendes!

2019-11-29

Świętowanie tegorocznych Andrzejek proponujemy rozpocząć od piątkowego koncertu zespołu Los Duendes w Czasoprzestrzeni. Szykuje się prawdziwa uczta dla miłośników etnicznych mikstur w gorących rytmach.

czytaj dalej »

75. sesja Musica Moderna

2019-11-29

Premierowe wykonania, młodzieńcze kompozycje i interpretacje, kanon muzyki XX-wiecznej, wykład i projekcja filmowa – te i inne elementy złożą się na program 75. sesji Musica Moderna w Akademii Muzycznej w Łodzi..

czytaj dalej »

Saxophone Conversations | Nowy cykl koncertów w Akademii Muzycznej w Łodzi

2019-11-29

Altowy, tenorowy czy sopranowy? Nie trzeba wybierać! Saksofon w każdym odcieniu i kształcie usłyszeć będzie można podczas nowego cyklu koncertów Katedry Instrumentów Dętych Akademii Muzycznej w Łodzi pod nazwą „Saxophone Conversations”.

czytaj dalej »

Jimi Hendrix Symfonicznie

2019-11-29

29.11. o godz.19:00 świętować będziemy, bardzo specjalnym koncertem, urodziny Jimiego Hendrixa. Ten uznawany przez wielu za najwybitniejszego gitarzystę wszech czasów artysta przyszedł na świat 27 listopada 1942 r. Gdyby żył, na dwa dni przed koncertem skończyłby 77 lat.

czytaj dalej »

Muzyka leczy! Muzykoterapia dla Seniorów

2019-11-29

Muzykoterapia dla Seniorów jest nowym projektem realizowanym przez T oruńską Orkiestrę Symfoniczną. Zachęceni efektami oddziaływania muzyki na słuchaczy podczas prowadzenia działań edukacyjnych wśród najmłodszych, pragniemy dzielić się muzyką z jeszcze większym gronem zainteresowanych.

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl