Łomża - TOP wydarzenia 06-07 2024

Najbliższe wydarzenia kulturalne w Łomży

Zapraszamy do zapoznania się z najciekawszymi wydarzeniami kulturalnymi, które odbędą się w najbliższym czasie w mieście Łomża.

1. THE X FESTIVAL 2024 | TWIERDZA ŁOMŻA

Jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń jest THE X FESTIVAL 2024, który odbędzie się w Twierdzy Łomża. Bilety już dostępne od 26.4 PLN. Wystąpią znani artyści, a atmosfera tego wydarzenia na pewno zapadnie wszystkim w pamięci.

2. Koncert Forever Young

Miłośnicy muzyki nie mogą przegapić koncertu grupy Forever Young w Sali Koncertowej Filharmonii Kameralnej. Bilety dostępne od 160 PLN. To będzie niezapomniane muzyczne przeżycie!

3. Koncert Walentynkowy - najpiękniejsze melodie świata

Szukasz prezentu dla swojej drugiej połówki na Walentynki? Koncert Pop Opera w Sali Koncertowej Filharmonii Kameralnej będzie idealnym wyborem. Bilety już od 89 PLN.

4. Klimakterium i już - spektakl komediowy

Dla fanów dobrego humoru polecamy spektakl Klimakterium i już w Centrum Kultury. Bilety dostępne od 110 PLN. Gwarantujemy wiele śmiechu i świetną zabawę!

Zapraszamy także na inne wydarzenia, takie jak stand-up Rafała Rutkowskiego czy familijny spektakl baletowy Dziadek do orzechów. Pełna lista nadchodzących wydarzeń w Łomży oraz możliwość zakupu biletów znajduje się poniżej.


Bilety na wszystkie wydarzenia znajdziesz w naszym serwisie. Łomża - pełna lista wydarzeń

Wydarzenia


1

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl