Wrocław - TOP wydarzenia 06-07 2024

Najbliższe wydarzenia muzyczne we Wrocławiu

Jesień pełna jest wspaniałych koncertów i wydarzeń muzycznych w stolicy Dolnego Śląska. Sprawdź, na które z nich warto się wybrać!

1. Cztery Pory Miłowania w pełnym programie koncertowym

Jeśli cenisz sobie wysoką jakość wykonania i piękną muzykę, koniecznie zarezerwuj bilet na koncert grupy Cztery Pory Miłowania. Sala Koncertowa Radia Wrocław stanie się miejscem magicznych brzmień, które rozgrzeją nawet najzimniejsze serca. Cena biletów już od 110 zł.

2. FANFARA CIOCĂRLIA - legendarna bałkańska orkiestra dęta

Ethno Jazz Festival zaprasza na niezapomniany wieczór pełen energii i radości. Stary Klasztor wypełni się dźwiękami bałkańskiej muzyki, a FANFARA CIOCĂRLIA zachwyci swoim niezwykłym talentem. Bilety dostępne od 80 zł.

3. ORKIESTRA KSIĘŻNICZEK - NAJWIĘKSZE PRZEBOJE

Trasa Jubileuszowa z okazji 5-lecia to niepowtarzalna okazja, by usłyszeć największe hity w wykonaniu Orkiestry Księżniczek. Sala Koncertowa Radia Wrocław zamieni się w magiczne królestwo muzyki, a bilety kosztują od 189 zł.

Oprócz wymienionych wydarzeń, miasto Wrocław czeka na Ciebie także z pozostałymi koncertami, takimi jak Tribute to Hans Zimmer, Ennio Morricone, John Williams, FastLove - a tribute to George Michael czy także Queen Symfonicznie i Myslovitz. Nie przegap okazji na muzyczną podróż!


Bilety na wszystkie wydarzenia znajdziesz w naszym serwisie. Wrocław - pełna lista wydarzeń

Wydarzenia


Artykuły


Nuty


Książki


1

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl