Poznań - TOP wydarzenia 06-07 2024

W najbliższym czasie w Poznaniu odbędzie się wiele niezapomnianych wydarzeń kulturalnych, muzycznych i rozrywkowych. Jednym z nich jest "Najbardziej rockowy festiwal w mieście!" - Poznań Rock Festival 2024, który odbędzie się 29 czerwca na Polanie Harcerza. Ceny biletów rozpoczynają się od 249 PLN, więc warto się pospieszyć z zakupem.

Kolejnym muzycznym wydarzeniem będzie "The 3 Tenors & Soprano - Włoska Gala Operowa" oraz "Koncert Wiedeński - Vienna Opera Gala", które odbędą się 30 czerwca w Kościele Ewangelicko-Metodystycznym w Poznaniu. Ceny biletów rozpoczynają się od 85 PLN, więc miłośnicy opery nie mogą przegapić tych koncertów.

Dla miłośników festiwali muzycznych doskonałą okazją będzie Summerland Festival Poznań 2024, który odbędzie się 19 lipca w Letniej Strefie B17. Ceny biletów rozpoczynają się od 258.65 PLN, więc warto zarezerwować miejsce już dziś.

Na fanów muzyki Metallica czeka niepowtarzalne wydarzenie - koncert "Muzyka zespołu Metallica symfonicznie", który odbędzie się 15 września w Auli UAM. Bilety można nabyć już od 149 PLN.

Kabaretowa Biesiada Śląska - specjalny show z okazji Dnia Kobiet - odbędzie się 29 września w Centrum Kongresowo Dydaktyczne Aula UM. Ceny biletów rozpoczynają się od 75 PLN.

"Morricon Film History" to koncert, który przeniesie uczestników w świat muzyki filmowej Ennio Morricone. Wydarzenie odbędzie się 30 września w Sali Ziemi Poznań Congress Center, a ceny biletów rozpoczynają się od 160 PLN.

Na miłośników musicali czeka koncer
Bilety na wszystkie wydarzenia znajdziesz w naszym serwisie. Poznań - pełna lista wydarzeń

Wydarzenia


Nuty


Książki


1

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl