Poznań - TOP wydarzenia 11-12 2023

W nadchodzącym czasie miasto Poznań zaprasza na wiele interesujących wydarzeń z zakresu kultury, muzyki, sztuki i rozrywki. Przygotowaliśmy dla Was wyjątkową listę najciekawszych imprez, które odbędą się w najbliższych dniach.

7 grudnia 2023 roku w Auli Nova Akademii Muzycznej będziemy mieli okazję uczestniczyć w koncercie Kameralnej Orkiestry Smyczkowej. To niewątpliwie wydarzenie, które zachwyci miłośników muzyki klasycznej.

Tego samego dnia w Auli Artis odbędzie się koncert PECTUS - "Magiczne Kolędy". Zespół zaprezentuje swoje największe przeboje w świątecznym klimacie, tworząc wyjątkową atmosferę.

Również 7 grudnia na scenie Collegium Da Vinci - Aula Artis wystąpi PECTUS z programem "Magiczne Kolędy". Będzie to doskonała okazja, aby poczuć magię i świąteczny nastrój.

8 grudnia w Dragon Social Club odbędzie się SLS. VOL. 54 z udziałem doskocz_kurek i Petra Vrby. Wydarzenie to dedykowane jest miłośnikom muzyki elektronicznej, którzy chcą się rozgrzać i wprawić w taneczny nastrój.

Tego samego dnia na Scenie na Piętrze w Poznaniu - Bibliotece wystąpi Tony Momrelle. Ten utalentowany wokalista zaprezentuje swoje sielskie i nastrojowe utwory, zapewniając niezapomniane wrażenia muzyczne.

W PAWILON - oddziale Galerii Miejskiej Arsenał odbędzie się kolejna odsłona cyklu LAS z udziałem Piernikowskiego. Koncert ten to propozycja dla miłośników niezależnej i ambitnej muzyki.

Niezwykły koncert odbędzie się również w CK Zamku - Sali Wielkiej. DAGADANA zaprosi nas na swoje jubileuszowe występy z okazji 15-lecia działalności. To doskonała okazja, aby poznać twórczość tego niezwykłego zespołu.

9 grudnia w Schronie odbędzie się koncert z okazji XX urodzin Zibexa. Ten utalentowany artysta z pewnością porwie publiczność swoimi wibracjami muzycznymi i zawrotnym tempem.

Tego samego dnia na Scenie na piętrze wystąpią kakofoNIKT i Towarzystwo Katastroficzne pod hasłem "Wszystkie końce świata". Będzie to koncert pełen eksperymentów dźwiękowych i artystycznych.

Miłośnicy opery również nie będą zawiedzeni. 9 grudnia w Kinie Pałacowym - Salii 1 odbędzie się transmisja w ramach MET Opera Live 2023/24, na której będzie można zobaczyć operę "Florencja w Amazonii".

To tylko kilka z wielu wydarzeń, które już niebawem odbędą się w Poznaniu. Mamy nadzieję, że lista ta jest na tyle ciekawa, że skłoni Was do odwiedzenia miasta i udziału w tych niezwykłych wydarzeniach kulturalnych, muzycznych i rozrywkowych. Wybierzcie coś dla siebie i cieszcie się pełnią kulturalnego życia w Poznaniu!
Bilety na wszystkie wydarzenia znajdziesz w naszym serwisie. Poznań - pełna lista wydarzeń

Wydarzenia


Nuty


Książki


1

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl