Poznań - TOP wydarzenia 02-03 2024

W najbliższych dniach Poznań zapełni się muzyką, sztuką, i rozrywką. Wśród wielu ciekawych wydarzeń warto zwrócić uwagę na kilka szczególnie interesujących koncertów i występów artystycznych.

Już 25 lutego, w Auli UAM, Ray Wilson zabierze nas w muzyczną podróż do czasów Genesis. Koncert Genesis Classic będzie niepowtarzalną okazją, by usłyszeć znane utwory w nowych aranżacjach. Bilety są dostępne od 170 PLN.

Tego samego dnia, w Teatrze Nowym im. T Łomnickiego SCENA NOWA IM. SŁAWY KWAŚNIEWSKIEJ, odbędzie się koncert Michała Obrębskiego, w którym gościnnie wystąpi Natalia Świerczyńska. To wyjątkowe połączenie talentów, które z pewnością zaskoczy i poruszy publiczność.

26 lutego Poznański Chór Projektowy i orkiestra kameralna zaprezentują program The Best of PRL - najlepsza muzyka lat 60. i 70. Występ odbędzie się w Collegium Da Vinci - Aula Artis, a bilety można nabyć już od 70 PLN.

28 lutego, zaś w Auli UAM, będziemy świętować 5-lecie 10 Tenorów. To wyjątkowa okazja, by posłuchać wspaniałego głosu dziesięciu utalentowanych artystów. Bilety na to wydarzenie kosztują od 130 PLN.

Na koniec, 1 marca, w Kino Teatrze Apollo Katarzyna Groniec zaprasza na spektakl Konstelacje. To wyjątkowe połączenie muzyki i teatru, które na długo pozostanie w pamięci widzów.

To tylko kilka z wielu wydarzeń, które czekają na miłośników kultury i sztuki w Poznaniu. Nie zwlekaj, sprawdź pełną listę wydarzeń i zanurz się w magii artystycznych doświadczeń już teraz!
Bilety na wszystkie wydarzenia znajdziesz w naszym serwisie. Poznań - pełna lista wydarzeń

Wydarzenia


Nuty


Książki


1

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl