Warszawa - TOP wydarzenia 04-05 2024

Wiosna w Warszawie zapowiada się niesamowicie kulturalnie i muzycznie! Na scenie miasta nie brakuje wydarzeń, które zadowolą nawet najbardziej wymagających fanów sztuki i rozrywki.

Już 24 kwietnia w Sali Koncertowej Fryderyk odbędzie się Koncert Chopinowski, który zachwyci miłośników muzyki klasycznej. Bilety na to wydarzenie można nabyć już od 60 PLN.

Kolejne dni również obfitują w muzyczne atrakcje. 25 kwietnia na scenie Klubu Hydrozagadka wystąpi Adam Kalinowski w ramach trasy koncertowej "THE POLISH TOUR". Cena biletów na to wydarzenie zaczyna się od 59 PLN.

26 kwietnia także będzie muzycznie wypełniony. Na scenie Teatru Capitol będzie miała miejsce Wiosenna Integracja Studencka w Warszawie - Single Night, na której wystąpi CLUBBING. Bilety na ten koncert dostępne są już od 25 PLN.

Te samego dnia w Scenie Relax swoje największe przeboje na żywo zaprezentuje Another PINK FLOYD Tribute Band wraz z Markiem Radulim. Cena biletów na ten koncert wynosi 159 PLN.

Oczywiście nie mogło zabraknąć także Koncertów Chopinowskich, które odbywać się będą każdego wieczoru od 26 kwietnia w Sali Koncertowej Fryderyk. Cena biletów na te wydarzenia to 60 PLN.

Warszawa w kwietniu to miasto, które tętni życiem kulturalnym i muzycznym. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie w bogatym repertuarze wydarzeń!
Bilety na wszystkie wydarzenia znajdziesz w naszym serwisie. Warszawa - pełna lista wydarzeń

Wydarzenia


Video


Nuty


Książki


1

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl