Szczecin - TOP wydarzenia 06-07 2024

Najbliższe wydarzenia kulturalne w Szczecinie

Zaplanuj swój wolny czas z kulturą! W Szczecinie czeka na Ciebie wiele niezapomnianych wydarzeń artystycznych. Oto kilka najciekawszych propozycji, które warto dodać do swojego kalendarza:

1. Platynowy koncert 55-lecia

Jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń kulturalnych to Platynowy koncert z okazji 55-lecia. Na scenie zobaczymy legendarny zespół Czerwone Gitary. Koncert odbędzie się w Amfiteatrze - Teatrze Letnim. Bilety dostępne od 115 PLN.

2. ABBA I INNI symfonicznie

Fani muzyki symfonicznej nie mogą przegapić koncertu "ABBA I INNI symfonicznie". Wyjątkowe aranżacje przebojów zespołu ABBA zabiorą nas w muzyczną podróż. Miejsce wydarzenia: Amfiteatr - Teatr Letni. Bilety w cenie 115 PLN.

3. Trasa Koncertowa Zwycięzcy Eurowizji

Måns Zelmerlöw, zwycięzca Eurowizji, zabierze nas w muzyczną podróż podczas swojej trasy koncertowej. Nie przegap okazji, by go zobaczyć na żywo w Amfiteatrze - Teatrze Letnim. Bilety od 119 PLN.

4. VITO BAMBINO & ROSALIE.

Teatr Letni im. Heleny Majdaniec już wkrótce będzie gościł VITO BAMBINO & ROSALIE. To wyjątkowe wydarzenie, które warto zobaczyć na własne oczy. Bilety dostępne od 119.0 PLN.

Powyższe wydarzenia to tylko kropla w morzu możliwości kulturalnych, jakie oferuje Szczecin. Sprawdź pełną listę i wybierz coś dla siebie!


Bilety na wszystkie wydarzenia znajdziesz w naszym serwisie. Szczecin - pełna lista wydarzeń

Wydarzenia


Video


Artykuły


Książki


1

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl