1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
ARTYKUŁY - Wydarzenia muzyczne

Artykuły - Wydarzenia muzyczne w dniu: 2019-11-09

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami.


szukaj w artykułach:

FJF: FISZ EMADE TWORZYWO, BARBARA WROŃSKA, ŁÓDŹ

2019-11-09

FJF 2019 to hołd dla wolności, indywidualizmu i alternatywnej muzyki. Nasze rodzime oblicze tego gatunku od wielu lat nie zawodzi, a najlepszym tego przykładem będą nasi wyjątkowi artyści Fisz Emade Tworzywo i Barbara Wrońska.

czytaj dalej »

Mocne uderzenie! Multi-perkusista Martin Grubinger z Sinfoniettą Cracovią – jubileuszowo w ICE Kraków

2019-11-09

Już 9 listopada odbędzie się Wielka Gala Jubileuszowa obchodzącej 25-lecie istnienia Sinfonietty Cracovii. Gwiazdą tego wyjątkowego wieczoru z cyklu Gwiazdy z Sinfoniettą będzie słynny, zjawiskowy wirtuoz Martin Grubinger, powszechnie uważany za najwybitniejszego żyjącego multi-perkusistę.

czytaj dalej »

Time for Chopin – otwarty koncert z okazji Dnia Niepodległości

2019-11-09

Już w najbliższą sobotę, 9 listopada, artyści Time for Chopin, wspólnie z mieszkańcami stolicy, będą świętować 101 rocznicę odzyskania niepodległości.

czytaj dalej »

Ojcowski dom

2019-11-09

9 listopada o godz. 16.00 w Muzeum Historii Katowic przy ul. Szafranka 9 odbędzie się koncert z okazji Święta Niepodległości.

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl