1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
ARTYKUŁY - Wydarzenia muzyczne

Artykuły - Wydarzenia muzyczne w dniu: 2019-10-26

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami.


szukaj w artykułach:

Soundedit ’19 – Producent Nirvany oraz odkrywca Ramones w Łodzi!

2019-10-26

Gala wręczenia nagrody „Człowieka ze Złotym Uchem” odbędzie się 26 października w Klubie Wytwórnia. To punkt kulminacyjny każdej edycji Festiwalu Soundedit.

czytaj dalej »

Koncert duetu DUO MELODICO

2019-10-26

Wyjątkowy, rodzinny duet tworzony przez ojca i córkę. Połączenie dwóch instrumentów, dwóch spojrzeń na muzykę oraz młodości z doświadczeniem.

czytaj dalej »

HENRY PURCELL. DIDO AND AENEAS

2019-10-26

Podstawą dla jednego z najgenialniejszych utworów angielskiego baroku jest historia tragicznej miłości Dydony i Eneasza, przekazana w Wergiliuszowej Eneidzie.

czytaj dalej »

Soundedit ’19 – ABC Branży Muzycznej; Konsultacje

2019-10-26

W ramach tegorocznego Festiwalu Soundedit zapraszamy także na cykl spotkań doradczych, przeznaczonych dla twórców i producentów, którzy zaczynają pracę w branży muzycznej. Partnerami sesji są: ZPAV, STOART oraz ZAiKS.

czytaj dalej »

KONCERT MONIUSZKOWSKI | NA WZGÓRZACH KRZESŁAWICKICH

2019-10-26

Nie tylko Halka i Straszny Dwór! Stanisław Moniuszko przez większość Polaków kojarzony jest głównie jako autor oper narodowych. Nieco w cieniu osiągnięć w dziedzinie muzyki świeckiej pozostaje twórczość kościelna tego znakomitego artysty.

czytaj dalej »

KONCERT ORKIESTRY BAROKOWEJ

2019-10-26

Kraków stanowi nie od dziś ważny ośrodek promocji muzyki dawnej, wykonywanej w oparciu o historyczne praktyki wykonawstwa dzieł mistrzów renesansu i baroku.

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl