1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
ARTYKUŁY - Wydarzenia muzyczne

Artykuły - Wydarzenia muzyczne w dniu: 2019-10-07

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami.


szukaj w artykułach:

Leszek Możdżer, Tia Fuller i Lars Danielsson jesienią zagrają z Santander Orchestra

2019-10-07

Leszek Możdżer, Tia Fuller i Lars Danielsson ruszają w trasę z projektem Symphosphere! Jesienią usłyszymy ich w Warszawie, Lublinie, Katowicach, Szczecinie i Gdańsku. Artystom towarzyszyć będzie Santander Orchestra pod dyrekcją Marcina Sompolińskiego.

czytaj dalej »

„Szczęśliwa trzynastka” – niezapomniane przeboje Jerzego Petersburskiego w Teatrze Komedia

2019-10-07

7 października Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Żydów w Polsce zaprasza do Teatru Komedia na koncert „Szczęśliwa trzynastka”. Wydarzenie poświęcone będzie twórczości znakomitego muzyka i kompozytora Jerzego Petersburskiego.

czytaj dalej »

Dźwiękami o Julianie Tuwimie

2019-10-07

W poniedziałek 7 października 2019 roku Akademia Muzyczna w Łodzi zaprasza na pierwszy w nowym sezonie „Wieczór muzyczny”, czyli koncert z okazji 125. rocznicy urodzin Juliana Tuwima.

czytaj dalej »

Michał Urbaniak startuje z 13. edycją festiwalu Urbanator Days

2019-10-07

Michał Urbaniak, słynny saksofonista i skrzypek jazzowy startuje z 13. edycją URBANATOR DAYS. W tym roku warsztaty i koncerty odbędą się w Łodzi w dniach 7–8 listopada i w Warszawie, w dniach 9–10 listopada.

czytaj dalej »

Leszek Możdżer, Tia Fuller i Lars Danielsson zagrają z Santander Orchestra w Warszawie

2019-10-07

Leszek Możdżer, Tia Fuller i Lars Danielsson ruszają w trasę z projektem Symphosphere! Już w poniedziałek 7 października zagrają w Warszawie.

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl