1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
ARTYKUŁY - Wydarzenia muzyczne

Artykuły - Wydarzenia muzyczne w dniu: 2018-11-26

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami.


szukaj w artykułach:

Chór GREGORIAN - niezwykłe mistyczne wibracje w listopadzie w POLSCE!

2018-11-26

Uwielbiany przez publiczność chór Gregorian zaprasza w listopadzie br. w niezwykły i tajemniczy klimat mistycznych wibracji muzycznych. Gregorianie zaskoczą widzów najnowszym show w ramach europejskiej trasy koncertowej.

czytaj dalej »

MOSCOW CITY BALLET | Śpiąca Królewna | W listopadzie i grudniu 2018 w Polsce!

2018-11-26

Legendarny i najsłynniejszy rosyjski BALET SMIRNOVA, poza granicami Rosji bardziej znany jako MOSCOW CITY BALLET już niebawem wystąpi ponownie w Polsce!

czytaj dalej »

Wieczór kameralny | Goście z Poznania i Wrocławia

2018-11-26

Podczas kolejnego listopadowego „Wieczoru muzycznego” wystąpią pedagodzy z Akademii Muzycznej w Poznaniu i Akademii Muzycznej we Wrocławiu.

czytaj dalej »

VOŁOSI i Félix Lajko – wybuchowa energia Karpat online

2018-11-26

Wszystkich fanów folkowych brzmień i wielbicieli karpackiego folkloru zapraszamy do obejrzenia koncertu Muzyka z Karpat 1: koncert folkowy. Polska grupa folkowa VOŁOSI łączy siły z cenionym skrzypkiem węgierskim, Félixem Lajkó.

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl