1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
ARTYKUŁY - Wydarzenia muzyczne

Artykuły - Wydarzenia muzyczne w dniu: 2018-11-11

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami.


szukaj w artykułach:

QUEM QUERITIS | PREMIERA ŚWIATOWA | Polska Opera Królewska

2018-11-11

Quem Queritis jest efektem współpracy Ryszarda Peryta, autora scenariusza i Jacka Urbaniaka – autora opracowania muzycznego, a treść przedstawienia koncentruje się wokół pytania „Kogo szukacie?”.

czytaj dalej »

Koncert nie tylko dla dzieci z cyklu „Śpiewajmy z Agatą Steczkowską” | "Niepodległej śpiewamy"

2018-11-11

Agencja Muzyczna Polskiego Radia oraz Fundacja Agaty Steczkowskiej zapraszają dzieci i dorosłych 11 listopada br. o godz. 12 do Studia Lutosławskiego na koncert z okazji 100 rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę, zatytułowany „Niepodległej śpiewamy”.

czytaj dalej »

FILHARMONIA ŁÓDZKA ŚWIĘTUJE NIEPODLEGŁOŚĆ

2018-11-11

11 listopada o godz. 15:00 w Filharmonii Łódzkiej odbędzie się wyjątkowy koncert symfoniczny zorganizowany w ramach narodowego projektu „Dekady wolności – 100 utworów kompozytorów polskich na 100-lecie niepodległości”, który firmuje Polskie Wydawnictwo Muzyczne.

czytaj dalej »

Gala niepodległościowa w Filharmonii Łódzkiej

2018-11-11

Podczas uroczystego koncertu symfonicznego „100 na 100. Muzyczne dekady wolności” łódzkim melomanom zaprezentowane zostaną m.in. dzieła kompozytorów związanych z Łodzią, którzy tworzyli w minionym stuleciu.

czytaj dalej »

Fortepiany Wolności – ostatni akord 10. edycji Festiwalu Soundedit

2018-11-11

W roku upamiętniającym stulecie odzyskania niepodległości Festiwal Soundedit zaprasza na dziesięć unikatowych koncertów, które odbywają się w zaskakujących lokalizacjach w Łodzi.

czytaj dalej »

MARATON DZIEŁ IGNACEGO JANA PADEREWSKIEGO w STULECIE ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI

2018-11-11

Osoba Ignacego Jana Paderewskiego wpisana jest nie mniej znacząco zarówno w historię światowej muzyki, jak też w dzieje naszej ojczyzny.

czytaj dalej »

Prawykonania utworów z katalogu Polskiego Wydawnictwa Muzycznego w ramach projektu „Sto na sto. Muzyczne dekady wolności”

2018-11-11

Koncerty odbędą się 11 listopada, a ich program w całości wypełnią utwory polskich kompozytorów.

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl