1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
ARTYKUŁY - Wydarzenia muzyczne

Artykuły - Wydarzenia muzyczne w dniu: 2018-09-19

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami.


szukaj w artykułach:

VIVALDI JAKIEGO (NIE) ZNACIE!

2018-09-19

Nagrania ze zdobywcami Grammy i występy w najbardziej prestiżowych salach koncertowych Europy. Polish Art Philharmonic pod batutą Michała Maciaszczyka zachwyca ekspresją oraz wyjątkowym przekazem muzycznym.

czytaj dalej »

Sztuka użytkowa i instalacje interaktywne na MUSIC.DESIGN.FORM Festival

2018-09-19

Na czas Festiwalu MUSIC.DESIGN.FORM wnętrze Filharmonii w Szczecinie zamieni się w niezwykłą galerię – wystawę mebli, wielkoformatowych zdjęć i designu, tworząc wyjątkową scenografię dla wszystkich festiwalowych wydarzeń.

czytaj dalej »

DZIEŃ EDUKACJI MUZYCZNEJ 2018

2018-09-19

Polskie Wydawnictwo Muzyczne ogłasza 15. edycję Dnia Edukacji Muzycznej, która odbędzie się 19 października w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. Wojciecha Kilara w Katowicach przy ul. Ułańskiej 7b.

czytaj dalej »

REPREMIERA FILMU SZALEŃCY NA 43. FPFF W GDYNI

2018-09-19

W ramach sekcji „100 lat Niepodległości” odbędzie się repremiera zrekonstruowanego cyfrowo przez Filmotekę Narodową – Instytut Audowizualny filmu: „Szaleńcy” (1928) w reżyserii Leonarda Buczkowskiego. Seansowi będzie towarzyszyć muzyka na żywo napisana przez Stephena Horne’a.

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl