1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
ARTYKUŁY - Wydarzenia muzyczne

Artykuły - Wydarzenia muzyczne w dniu: 2018-09-09

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami.


szukaj w artykułach:

Muscada String Quartet // Klub Spatif // 9 września

2018-09-09

Muzyka gór oraz XX-wieczna Warszawa. Karol Szymanowski i Grażyna Bacewicz. Jedne z najważniejszych postaci życia muzycznego Polski okupowanej i Polski niepodległej. Ich sylwetki i pomysł na muzykę wypełnią przestrzenie klubu Spatif już 9. września o godzinie 19.

czytaj dalej »

Fortepiany Wolności – odsłona druga: Komendarek i Sokołowski

2018-09-09

"Fortepiany Wolności" miały premierę 1 września 2018 r. Druga odsłona będzie miała miejsce w najstarszym z łódzkich parków - przepięknym Parku Źródliska.

czytaj dalej »

Festiwal Ostrołęckie Operalia | koncert finałowy

2018-09-09

9 września o godz. 19:00 na hali widowiskowo-sportowej im. A. Gołasia odbędzie się koncert finałowy III Festiwalu Muzycznego „Ostrołęckie Operalia”. Głównym punktem wieczoru będzie Kantata ,,Totus Tuus – CałyM Twój", która jest dziełem kompozytora i dyrygenta Jakuba Milewskiego oraz poety Jerzeg

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl